Newsy

19.07.2022

Roxie w najnowszym utworze z Komodo

Najnowszy utwór Komodo i Roksany Węgiel – Roxie osiągnął ponad 308 000 wyświetleń na YouTube w trzy dni od emisji!

Już pierwszego dnia został nominowany do Hitu Lata 2022 RMF FM. Czym wyróżnia się najnowszy  singiel Komodo i Roksany Węgiel – „Alone”?

Młoda wokalistka z każdym singlem pokazuje, że dojrzewa nie tylko emocjonalnie, ale i muzycznie. Produkcja muzyczna z Komodo pozwoliła na zaprezentowanie możliwości wokalnych Roksany Węgiel w nowej klubowej odsłonie. Mroczne brzmienie zachwyciło Polaków na co wskazuje liczba wyświetleń w tak krótkim czasie od publikacji.

„Takiej współpracy jeszcze nie było na polskim rynku muzycznym. To nie tylko łączenie pokoleń w muzyce, ale także artystów o zupełnie różnych temperamentach oraz stylach muzycznych. Roksana to wokalistka posiadająca kilkuoktawową skalę głosu. Ma ogromny potencjał wokalny, który grupa Komodo  w sposób fantastyczny ukazała w utworze „Alone”, a to nie jest jedyny utwór z Roxie przygotowany przez grupę. W niedługim czasie ukażą się kolejne produkcje muzyczne. To początek wspólnych działań Komodo z Roksaną” – udziela komentarza Pan Dariusz Chojnacki – manager grupy KOMODO. 

Komodo to grupa producentów muzycznych składająca się z trzech DJów. Ich utwory posiadają łącznie ponad miliard wyświetleń na YouTube. Za za cover hitu grupy Cutting Crew – „(I Just) Died In Your Arms” otrzymała status diamentu za sprzedaż. Do tej pory utwór ten obejrzano ponad 176 mln razy na YouTube.  Zasłynęli również z takich utworów jak: cover utworu zespołu Whitesnake – „Is This Love”, „Heaven” czy „Miami Deja Vu”. Utwory Komodo podbijają nie tylko rynek polski, ale także europejski, a jedna z ich piosenek osiągnęła niebywały sukces na światowym rynku muzycznym.

 

Trending News
Nowe nadmorskie wydarzenie już 19-20 sierpnia!

LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką.  Największa…

Więcej
Roksana Węgiel powróciła z nowym autorskim singlem

Roksana Węgiel zachęca do wyjścia poza ramy.  „Głośniej” to hasło przewrotne. Idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki Roxie, ale jest…

Więcej