5. edycja Music Box Acoustic już 10 marca!

W najbliższą niedzielę, 10 marca, o godzinie 18:00, wszystkie drogi, będą prowadzić do Food Town w Fabryce Norblina. Będzie to 5. edycja wydarzenia z cyklu “Music Box Acoustic”.

Wyjątkowa lokalizacja: Food Town w Fabryce Norblina

Industrialne przestrzenie w historycznej Fabryce Norblina w samym sercu Warszawy, to wyjątkowa lokalizacja, w której odbędzie się w niepowtarzalny koncert podczas, którego tym razem, usłyszymy Anię Leon i Patryka Skoczyńskiego podczas dwóch, niezależnych występów.

Artyści: Ania Leon i Patryk Skoczyński

Music Box Acoustic: Patryk Skoczyński

Na scenie wystąpi, m.in. Patryk Skoczyński, który w 2015 roku brał udział w „The Voice of Poland”. Z uwagi na podobną urodę wokalistów oraz rodzaj wykonywanej muzyki, okrzyknięto go w mediach polskim Shawnem Mendesem. Młody artysta z sukcesem podbija internet, a jego przeboje emitowane są w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych.

Music Box Acoustic: Ania Leon

Tego wieczoru zaśpiewa również Ania Leon. Wokalistka przeciera w Polsce dark pop’owe szlaki – jej elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. Ania czerpie inspiracje od takich artystów, jak Banks, Billie Eilish, Lorde czy Sevdaliza. Muzykę tworzy z Arkiem Koperą (znanym ze współpracy między innymi z Darią Zawiałow, sanah, Orkiestrą Męskiego Grania).

Music Box Acoustic: Wstęp wolny

“Music Box Acoustic”, to cykl koncertów organizowanych przez telewizję Music Box. Ten muzyczny kanał rozrywkowo – muzyczny obejmuje zasięgiem całą Polskę, a na jego antenie usłyszycie gorące hity i zobaczycie najnowsze klipy, wszystkie w jakości HD. Event ma charakter otwarty, niebiletowany.

Music Box Acoustic – zapraszają: Telewizja Music Box i Food Town w Fabryce Norblina, poleca Meloradio.

Trending News
6. edycja Music Box Acoustic już 21 kwietnia!

Już 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie odbędzie się 6. edycja koncertu cyklu “Music Box Acoustic”. Będzie to specjalne wydanie eventu, na scenie wystąpi prowadząca program Polisz Muzykę – Ramona Rey. Artystka: Ramona Rey Swoje ulubione polskie hity…

Więcej
„Civil War” od czwartku w Multikinie!

Już 11 kwietnia wieczorem odbędą się pierwsze seanse filmu „Civil War”, który w piątek wejdzie na ekrany kin sieci Multikino. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. W filmie „Civil War” Stany Zjednoczone balansują na krawędzi upadku. Skorumpowany…

Więcej