Justin Timberlake Day w Music Box!

Justin Timbarlake is back! Już w piątek, 15 marca na antenie telewizji Music Box akcja specjalna z Justinem Timbarlake w roli głównej.

Premiera nowego albumu: „Everything I Thought It Was”

15 marca, odbędzie się premiera nowego albumu Justina Timbarlake “Everythig I thought it was”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkową akcję Justin Timbarlake Day. Ulubione hity, ciekawostki, a także konkurs, w którym do wygrania będą nowe albumy artysty.

Justin Timbarlake Day

Justin Timberlake Day - konkurs 15.03.24 na antenie Music Box

W tym dniu zaprezentujemy najgorętsze klipy Justina Timbarlake, a także jego najnowszy teledysk. Twoje ulubione klipy Justina, przez cały dzień, a do tego możliwość wzięcia udziału w konkursie! Włącz telewizję Music Box i złap teledyski oznaczone kodem QR oraz pytaniem konkursowym. Odpowiedz prawidłowo na pytanie i wygraj album CD lub płytę winylową artysty.

Konkurs

Założenia zabawy, są bardzo proste: oglądaj telewizję Music Box pomiędzy 10:00 a 21:00 i odpowiadaj na pytania dotyczące życia i twórczości Justina Timbarlake.

Regulamin konkursu, dostępny tutaj: https://musicboxtv.pl/justin-timberlake-day

Powodzenia!

Trending News
6. edycja Music Box Acoustic już 21 kwietnia!

Już 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie odbędzie się 6. edycja koncertu cyklu “Music Box Acoustic”. Będzie to specjalne wydanie eventu, na scenie wystąpi prowadząca program Polisz Muzykę – Ramona Rey. Artystka: Ramona Rey Swoje ulubione polskie hity…

Więcej
„Civil War” od czwartku w Multikinie!

Już 11 kwietnia wieczorem odbędą się pierwsze seanse filmu „Civil War”, który w piątek wejdzie na ekrany kin sieci Multikino. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. W filmie „Civil War” Stany Zjednoczone balansują na krawędzi upadku. Skorumpowany…

Więcej