Kuba Klym
Prezenter Music Box News

Q&A

Wiek: Forever Young.

Znak zodiaku: Ryby, ale astrologia nie jest moją mocną stroną.

Których artystów muzycznych najbardziej cenisz? To za trudne pytanie, jest ich zbyt wielu. Cenie każdego, kto decyduje się przelewać swoją historię na papier i dzielić wrażliwością z drugim człowiekiem.

Jaki jest Twój ulubiony utwór? Kocham muzykę szerokokątnie. Nie wybiorę jednej piosenki, o ulubionych numerach mogę gadać godzinami, przy szklance czegoś dobrego.

Ulubiony film? „Nietykalni” wersja francuska. Historia jest wzruszająca, zabawna, prawdziwa i wciągająca, a soundtrack do filmu targa mnie dogłębnie.

Ulubione danie? Pierogi rus…., WRÓĆ! Te z ziemniakami, serem i cebulką 🙂

Jesteś porannym ptaszkiem czy sową? Sowa to też ptak! Czuję, że mam w sobie dwa wilki i energią tryskam o każdej porze.

Jakie jest Twoje ulubione miejsce na świecie? Studio radiowe (to zawodowo), prywatnie plaża w Laganas na Zakynthos. Najważniejsze jednak, żeby czas spędzać w dobrym towarzystwie. Szczerze, czuję się obywatelem świata, choć Polskę kocham miłością prawdziwą.

Czy masz jakieś ukryte talenty? Bo to jeden… Niektórzy twierdzą, że nieźle gotuję, jestem bardzo mocny w sporty zespołowe i jak nikt marnuję czas na Tik Toku.

Co najbardziej motywuje cię w życiu? To dość trywialne, ale marzenia.

Bio

Kuba Klym –  dziennikarz związany z polską muzyką, który lubi włożyć głowę tam, gdzie inni boją się włożyć rękę. Znany z rzetelnych rozmów z artystami oraz Tik Tokowego cyklu cosłychac_polska. Jego konto, z ciekawostkami muzycznymi, obserwuje ponad 70 tysięcy osób. Na co dzień prezenter radiowy związany z radiem Eska2, konferansjer i ambasador projektów edukacyjnych dla dzieci. Na swoim koncie ma setki rozmów z gwiazdami polskiej estrady, setki poprowadzonych wydarzeń i tysiące przesłuchanych płyt. Jak sam twierdzi, muzyką oddycha, a jego krew tłoczy serce zakochane w spotkaniach z artystami.