Nowy prezenter w telewizji Music Box: Kuba Klym poprowadzi dwa programy

Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”. W ramach „Music Box News” Kuba będzie informował o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w Polsce, a w „Backstage” odwiedzi plany zdjęciowe teledysków polskich artystów.

Kuba Klym to dziennikarz związany z polską muzyką, który lubi włożyć głowę tam, gdzie inni boją się włożyć rękę. Znany z rzetelnych rozmów z artystami oraz Tik Tokowego cyklu cosłychac_polska.

Jego konto, z ciekawostkami muzycznymi, obserwuje ponad 70 tysięcy osób. Na co dzień prezenter radiowy związany z radiem Eska2, konferansjer i ambasador projektów edukacyjnych dla dzieci.

Na swoim koncie ma setki rozmów z gwiazdami polskiej estrady, setki poprowadzonych wydarzeń i tysiące przesłuchanych płyt. Jak sam twierdzi, muzyką oddycha, a jego krew tłoczy serce zakochane w spotkaniach z artystami.

Trending News
NMF: Maraton Horrorów w Multikinie

Rozpocznij letni sezon MARATONEM HORRORÓW. Już 31 maja zapraszamy na bezsenną noc pełną strachu do Multikina! W repertuarze: PUCHATEK: KREW I MIÓD 2, STRANGERS, NIEPOKALANA, UROJENIE. Zapraszamy wszystkich fanów kina grozy i jump scare’ów. Start: 31 maja, godzina 22:00. Zobacz premierowo drugą cześć slashera o…

Więcej
Filip Lato gwiazdą 7. edycji Music Box Acoustic!

W najbliższą niedzielę, 19 maja, o godzinie 18:00, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki do warszawskiej Food Town w Fabryce Norblina. Gwiazda wieczoru: Filip Lato Na scenie Gimlet wystąpi Filip Lato, który w 2016 roku wziął udział w muzycznym show telewizyjnym „The Voice of Poland”, zasilając…

Więcej