6. edycja Music Box Acoustic już 21 kwietnia!

Już 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie odbędzie się 6. edycja koncertu cyklu “Music Box Acoustic”. Będzie to specjalne wydanie eventu, na scenie wystąpi prowadząca program Polisz Muzykę – Ramona Rey.

Music Box Acoustic - Ramona Rey

Artystka: Ramona Rey

Swoje ulubione polskie hity z ostatniej dekady zaprezentuje w akustycznym wydaniu Ramona Rey. Artystka zaśpiewa utwory m.in. grupy Maanam, Edyty Górniak, czy Marysi Sadowskiej.
Wyjątkowa odsłona koncertu: Polisz Muzykę

W programie „Polish Muzykę” można zobaczyć zarówno aktualne hity, jak i kultowe klipy z przeszłości. Prowadząca program opowiada o historii powstania numerów, ciekawostki na temat prezentowanych artystów i prezentuje kultowe, polskie teledyski. Najbliższa edycja Music Box Acoustic, to okazja do usłyszenia utworów w wykonaniu Ramony Rey.

Music Box Acoustic: Wstęp wolny

“Music Box Acoustic”, to cykl koncertów organizowanych przez telewizję Music Box. Ten muzyczny kanał rozrywkowo – muzyczny obejmuje zasięgiem całą Polskę, a na jego antenie usłyszycie gorące hity i zobaczycie najnowsze klipy, wszystkie w jakości HD. Event ma charakter otwarty, niebiletowany.

Music Box Acoustic – zapraszają: Telewizja Music Box i Food Town w Fabryce Norblina, poleca Meloradio.

Trending News
NMF: Maraton Horrorów w Multikinie

Rozpocznij letni sezon MARATONEM HORRORÓW. Już 31 maja zapraszamy na bezsenną noc pełną strachu do Multikina! W repertuarze: PUCHATEK: KREW I MIÓD 2, STRANGERS, NIEPOKALANA, UROJENIE. Zapraszamy wszystkich fanów kina grozy i jump scare’ów. Start: 31 maja, godzina 22:00. Zobacz premierowo drugą cześć slashera o…

Więcej
Filip Lato gwiazdą 7. edycji Music Box Acoustic!

W najbliższą niedzielę, 19 maja, o godzinie 18:00, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki do warszawskiej Food Town w Fabryce Norblina. Gwiazda wieczoru: Filip Lato Na scenie Gimlet wystąpi Filip Lato, który w 2016 roku wziął udział w muzycznym show telewizyjnym „The Voice of Poland”, zasilając…

Więcej