Programy

Euro Top: special edition - logo
Top 20 EURO: special edition.

20-tka najgorętszych hitów w Europie. Zobacz, komu w tym tygodniu udało się podbić serca słuchaczy starego kontynentu.

Środa 21:00 Czwartek 14:00 Niedziela 17:00
Top 20 UK - logo programu
Top 20 UK.

Przegląd 20-tki najpopularniejszych kawałków w Wielkiej Brytanii. „Must have” każdego miłośnika dobrej muzyki, śledzącego trendy. Zamarz o Londynie, włącz Music Box i poczuj wyjątkowy angielski klimat!

Wtorek 21:00 Środa 09:00 Piątek 14:00
Club Box.

Najmocniejsza dawka gorących hitów muzyki klubowej i elektronicznej. Chcesz się odpowiednio nakręcić przed imprezą? A może planujesz domówkę ze znajomymi? O nic się nie martw, my zapewnimy najlepszą muzykę i niepowtarzalny imprezowy klimat. Baw się razem z Music Box w każdy piątek i sobotę.

Piątek 22:00 Sobota 22:00
Budzik
Budzik.

Każdego poranka jesteśmy z dawką muzyki, która nie tylko pobudza, ale również wprawia w dobry nastrój na cały dzień. Kawa, kanapka i Music Box, właśnie takie powinno być idealne śniadanie!

Codziennie
Same Hity
Same hity.

Twoje gwiazdy, Twoje klipy. Po prostu najlepsze teledyski Twoich ulubionych wykonawców. Aktualne superhity i wybrane przeboje z ostatnich trzech dekad. Ciesz się z wysokiej jakości obrazu i dzięku nawet starych klipów, dzięki wypracowanej przez nas metodzie remasteringu.

Codziennie
NIGHT EXPRESS
Night Express.

Tylko u nas zagraniczne kawałki przez całą noc! R’n’B, soul, funk… Ciesz się najlepszymi hitami w południowoamerykańskim stylu z Music Box. Wsiądź do naszego nocnego ekspresu, który przeniesie Cię w świat pięknych obrazków i niesamowitych głosów.

Codziennie
THE OFFICIAL POLISH TOP 40
The Official Polish Top 40.

Lista 40 najbardziej lubianych hitów w polskich radiach. Kto zawalczy o podium? Jaki utwór dołączy do listy? Komu uda się powrócić do notowania? Na Twoich oczach w Music Box rozegra się muzyczna bitwa!

Sobota 17:00 Niedziela 11:00 Środa 14:00
Chartlist#1.

Przyjrzyj się muzycznym nr 1 w 15 krajach. Sprawdź kto dominuje na pierwszych miejscach w słonecznej Hiszpanii i malowniczej Grecji? Na kogo stawiają Niemcy? Kto włada listami przebojów w Skandynawii? Czyje piosenki nie schodzą z podium w Kanadzie i Stanach? Prawdziwe starcie tytanów w Music Box!

Czwartek 21:00 Piątek 09:00 Niedziela 14:00
#FRESHPIĄTEK
#FreshPiątek.

Nie ma szans, że coś przegapisz! Na dobry początek weekendu zafunduj sobie update nowości muzycznych – tylko najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych. Włącz Music Box i oglądaj premierowo najnowsze teledyski!  

Piątek 20:00 Sobota 03:00 Sobota 10:00
Backstage - program w Music Box
Backstage.

Kulisy powstawania najciekawszych teledysków zagranicznych i polskich artystów. Rozmowy z wykonawcami i twórcami, a także ciekawe historie z planów zdjęciowych. Zakulisowa magia najpopularniejszych klipów na ekranie Twojego telewizora.