Newsy

17.05.2022

Moja Playlista – stwórz Playlistę, a my zagramy ją w Music Box!

Moja Playlista: stwórz playlistę, zyskaj sławę w całej Polsce i otrzymaj od nas prezent!

Lubisz muzykę i pasjonujesz się w niej tak jak my? Teraz możesz poczuć się redaktorem muzycznym! Nastał Twój czas na sławę i uznanie od wszystkich wielbicieli dobrej muzyki! 

Utwórz i wyślij do nas swoją najlepszą playlistę i pochwal się przyjaciołom własnym odcinkiem programu w Music Box. Pokażemy teledyski, które wybierzesz i przedstawimy Cię widzom Music Box, jako autora playlisty, dodatkowo możesz liczyć na atrakcyjny prezent!

Podziel się swoimi muzycznymi hitami, prosto z prywatnych playlist! Pokaż innym kogo zapętlasz, a na kogo chciałbyś zwrócić uwagę innych widzów naszego kanału! Układanie listy pełnej aktualnych przebojów, to okazja nie tylko do podzielenia się z innymi swoimi ulubionymi kawałkami, ale też do wykazania się znajomością najnowszych trendów w muzyce i zdobycia atrakcyjnych nagród.

Uzupełnij formularz zgodnie z instrukcją (link poniżej), dołącz kontakt zwrotny do siebie i czekaj na odpowiedź – być może wybierzemy właśnie Twoje notowanie i zostaniesz szczęśliwym posiadaczem słuchawek bezprzewodowych Elite 3 marki Jabra

 

Oprawa graficzna programu Moja Playlista została przygotowana przez SAPHIRA Agency
 

Zobacz siebie na ekranie telewizora i spraw, by Moja Playlista była tym razem Twoją!

Zasady:

  1. Jeżeli wybierzemy Twoją Playlistę, to powiadomimy Cię z wyprzedzeniem o dacie i godzinie emisji programu.
  2. Nie gwarantujemy, że wszystkie wysłane do nas Playlisty zostaną przez nas wyemitowane. Nie udzielamy żadnych opinii o wysłanych Playlistach. Nie komentujemy naszych wyborów.
 • Wysyłając do nas formularz z Twoją Playlistą:
  1. Wyrażasz zgodę na to, że Twoja Playlista może być przez nas nieznacznie skorygowana, bez konieczności dodatkowego uzgadniania z Tobą;
  2. Oświadczasz, że nadesłana przez Ciebie Playlista jest Twoim własnym dziełem, więc nie doszło do złamania żadnego prawa autorskiego.
  3. Aby Twoja Playlista trafiła do emisji w Music Box, powinieneś znać i w pełni akceptować format muzyczny naszego kanału.
Trending News
Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli siły

Po tygodniach zapowiedzi, zdobywca wielu platyn i nagród, supergwiazda Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli…

Więcej
Chris Brown z nowym albumem „Breezy”

Chris Brown wydał swój wyczekiwany 12. album studyjny „Breezy”. 24-ścieżkowy projekt jest pełen gwiazd i obejmuje gościnne wystąpienia znanych…

Więcej