Newsy

29.06.2022

Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli siły

Po tygodniach zapowiedzi, zdobywca wielu platyn i nagród, supergwiazda Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli siły, by wydać swój wyczekiwany nowy singiel „Late To Da Party”.

Podczas gdy YoungBoy Never Broke Again jest w areszcie domowym, Nas wykorzystał swoje słynne mistrzostwo w tworzeniu memów i „starożytną moc edycji”, aby stworzyć oficjalny teledysk do piosenki.

Lil Nas X niedawno ujawnił, że jesienią wyruszy w swoją wyprzedaną pierwszą w historii trasę. Wyprodukowana przez Live Nation trasa „Long Live Montero” zatrzyma się w Ameryce Północnej i Europie i będzie służyć uczczeniu ogromnego sukcesu jego uznanego przez krytyków oraz nominowanego do nagrody Grammy debiutanckiego albumu „Montero”.

„Late To Da Party” to pierwsze wydawnictwo Lil Nas X od czasu wydania debiutanckiego albumu Montero we wrześniu 2021 roku. Album znalazł się na wielu listach Best of 2021, w tym „Rolling Stone”, „Entertainment Weekly”, „People”, „USA Today” czy „Billboard” za „przekraczające gatunek podejście i odświeżająco szczere odkrywanie miłości i samotności” („Variety”). Platynowy album, który „Billboard” nazywa „arcydziełem”, zawiera również 4x platynowy hit „Industry Baby” z udziałem Jacka Harlowa, który osiągnął 1. miejsce w radiu Top 40 i 1. miejsce na liście Billboard Hot 100. Trzeci platynowy singiel „That’s What I Want” stał się ostatnio trzecią z rzędu piosenką #1 artysty w radiu Top 40.

 

Trending News
Nowe nadmorskie wydarzenie już 19-20 sierpnia!

LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką.  Największa…

Więcej
Roksana Węgiel powróciła z nowym autorskim singlem

Roksana Węgiel zachęca do wyjścia poza ramy.  „Głośniej” to hasło przewrotne. Idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki Roxie, ale jest…

Więcej