Pasmo „Kapsuła czasu” powraca do ramówki

Na prośbę naszych widzów przywracamy pasmo „Kapsuła czasu”.

Program wyróżniają największe hity lat 90. i 2000. emitowane w unikalnej jakości Full HD. Każdy teledysk został poddany cyfrowemu remasteringowi według naszej autorskiej metody. Dzięki temu, nasi widzowie mogą się cieszyć wysoką jakością obrazu i dźwięku klipów, które powstały nawet 20 – 30 lat temu!

„W naszej bazie mamy setki zremasterowanych teledysków. To zajmuje sporo czasu i wysiłku. Najpierw zgrywamy materiał z archiwalnych kaset, konwertujemy do cyfrowego formatu, a potem za pomocą autorskiej technologii eliminujemy różnego rodzaju niedoskonałości. Dopiero po przejściu tego procesu teledyski trafiają na playlistę takich programów jak „Kapsuła czasu” – opowiada Serhij Kobel, dyrektor zarządzający i programowy telewizji „Music Box Polska”.

W ramach pasma widzowie zobaczą klipy legendarnych wykonawców takich, jak np. Michael Jackson, Britney Spears, Celine Dion, Beyonce, Whitney Houston, George Michael. Nie zabraknie również klasyków muzyki tanecznej od takich gwiazd, jak ATB, Aqua, Spice Girls, Paul van Dyk, Tom Novy i wielu innych.

„Kapsuła czasu” zagości w ramówce Music Box od poniedziałku do soboty, dwa razy dziennie – po porannych i popołudniowych emisjach list przebojów. 

Wzmacniamy także pasmo „Same hity”, które teraz będzie zawierać tylko gorące superhity i aktualne topowe nowości. Ava Max, Dawid Podsiadło, Dua Lipa, Måneskin, Ed Sheeran, Sanah, Sam Smith, Miley Cirus, Tiesto, Smolasty – to tylko krótka lista artystów, których można oglądać w programie. Tak jak dotąd, w ramach tego pasma jako jedyna stacja muzyczna w Polsce, będziemy również emitować najlepsze i najciekawsze teledyski największych gwiazd z Ukrainy.

Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej