Multikino zapraszam na wakacje z Harrym Potterem!

Podczas tegorocznych wakacji w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć wszystkie części „Harry’ego Pottera”! Bilety na lipcowe i sierpniowe pokazy można już nabyć w kasach kin, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Oto dziesięć powodów, żeby wybrać się na „Harry’ego Pottera” do kina:
1. Każda z część będzie pokazana w ramach cyklu „Kultowe Kino” w poniedziałek o 17.00:
• 1 lipca – „Harry Potter i Kamień filozoficzny”,
• 8 lipca – „Harry Potter i Komnata tajemnic”,
• 15 lipca – „Harry Potter i Więzień Azkabanu”,
• 22 lipca – „Harry Potter i Czara Ognia”,
• 29 lipca – „Harry Potter i Zakon Feniksa”,
• 5 sierpnia – „Harry Potter i Książe Półkrwi”,
• 12 sierpnia – „Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1″,
• 19 sierpnia – „Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2″.
2. Projekcje będą we wszystkich kinach sieci Multikino w Polsce.
3. Multikino oferuje wysoką jakość projekcji i dźwięku, co pozwala cieszyć się każdym szczegółem magii Hogwartu w pełni.
4. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć na wielkim ekranie Daniela Radcliffe’a i Emmę Watson.
5. Dla osób, które nie znają tej filmowej serii jest to szansa, żeby zobaczyć ją po raz pierwszy na wielkim ekranie.
6. Fani serii, którzy oglądali filmy tylko w domu mogą przyjść na pokazy w kinie i poczuć się tak, jak wiele lat temu na premierze.
7. Długie godziny spędzone na oglądaniu filmów będą bardziej komfortowe dzięki wygodnym fotelom, które oferuje Multikino.
8. Oglądanie filmów w grupie innych fanów serii potęguje emocje i tworzy niepowtarzalną atmosferę wspólnego przeżywania przygód Harry’ego i jego przyjaciół.
9. Takie pokazy to doskonała okazja do spotkania starych przyjaciół lub nawiązania nowych znajomości z innymi miłośnikami serii.
10. Wspólne przeżywanie tak wyjątkowego wydarzenia, jakim są wakacje z wszystkimi częściami „Harry’ego Pottera”, zostaje w pamięci na długo i może stać się jednym z najmilej wspominanych kinowych doświadczeń.

Cykl „Kultowe Kino” to coś więcej niż seans filmowy. To lekcja historii, warsztat artystyczny, sesja terapeutyczna i okazja do budowania więzi społecznych, wszystko w jednym. Dla widzów, którzy szukają głębszego sensu i autentycznych doświadczeń, Multikino oferuje unikalną wartość, która może wzbogacić ich rozumienie świata i samych siebie.

Bilety na „Kultowe Kino” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Trending News
„Mars Express. Świat, który nadejdzie” w Multikinie

11 lipca o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego…

Więcej
OLIVER TREE z koncertem w Warszawie!

Oliver Tree to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju artysta, który zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje bilety na koncerty w zawrotnym tempie na całym świecie. Każdy jego występ, zapewnia swojej publiczności solidną dawkę humoru, przedstawiając absurdy współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów…

Więcej