OLIVER TREE z koncertem w Warszawie!

Oliver Tree to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju artysta, który zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje bilety na koncerty w zawrotnym tempie na całym świecie. Każdy jego występ, zapewnia swojej publiczności solidną dawkę humoru, przedstawiając absurdy współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów społecznościowych.

Jego ostatni album „ALONE IN A CROWD” przedstawia zarówno jasne i ciemne strony ludzkiej natury, będące lustrem ukazującym absurdalność naszej rzeczywistości. Utwory z ostatniej płyty poruszają tematy samotności i braku więzi. „ALONE IN A CROWD” wprowadza nowego bohatera, niejakiego Corneliusa Cummingsa – projektanta mody, który przygotowuje wybieg dla swojej najnowszej kolekcji.

Oliver Tree osiągnął ponad 4 miliardy streamów na całym świecie, ponad miliard wyświetleń na YouTube, ponad 14,7 milionów obserwujących na TikTok i zasięgiem w mediach społecznościowym rzędu 30 milionów. W zeszłym roku po raz pierwszy współpracowała z Davidem Guettą, ich wspólny numer „Here We Go Again” stał się hitem osiągając 21 milionów odsłon na YouTube. Tree wyreżyserował klip samodzielnie.

Już 9 lipca odbędzie się koncert w warszawskiej Progresji.

Sprzedaż biletów na stronie Live Nation.

Trending News
„Mars Express. Świat, który nadejdzie” w Multikinie

11 lipca o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego…

Więcej
Multikino zapraszam na wakacje z Harrym Potterem!

Podczas tegorocznych wakacji w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć wszystkie części „Harry’ego Pottera”! Bilety na lipcowe i sierpniowe pokazy można już nabyć w kasach kin, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Oto dziesięć powodów, żeby wybrać się na „Harry’ego Pottera” do kina: 1. Każda…

Więcej