Telewizja Music Box z letnią edycją muzycznych wydarzeń

W niedzielę 30 czerwca odbędzie się 1. spotkanie z cyklu “Letni Live”. Nad Wisłą wystąpi zespół VHS. Patronat nad wydarzeniem, objęła stacja Meloradio.

Letni Live

Nadwiślańskie przestrzenie koncertu: MOSiR Poranki i Wieczory

Lokalizacja w samym centrum Warszawy tuż przy Plaży Poniatówka nad prawym brzegiem Wisły, to miejsce spotkań na tegoroczny sezon letni w mieście. Przestrzenie MOSiR Poranki i Wieczory, to niezwykłe miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie muzyczne “Letni Live”. 

Gwiazda wieczoru: Zespół VHS

Twórcy zespołu VHS balansują na pograniczu wielu gatunków, starając się umykać klasyfikacji i unikać szufladkowania ich muzyki. Często w swoich muzycznych podróżach zapuszczają się w lata 90’ a nawet 80’ i choć sentyment do tych czasów jest raczej domeną pokolenia ich rodziców, to jednak oni sami bardzo dobrze się w tym klimacie odnajdują. Starają się znaleźć kompromis pomiędzy klasycznymi inspiracjami tamtych lat, a tym co nowe i świeże. 

Letni Live: Wstęp wolny

“Letni Live”, to letnia propozycja dla wszystkich pasjonatów dobrej muzyki i eventów osadzonych w przestrzeni miejskiej. Czerwcowe wydarzenie zapoczątkuje cykl wakacyjnych spotkań organizowanych przez telewizję Music Box. Event ma charakter otwarty, niebiletowany. 

“Letni Live”
30 czerwca | 18:00
MOSIR Poranki i Wieczory, tuż przy Plaży Poniatówka w Warszawie
Zapraszają: Telewizja Music Box i MOSiR Poranki i Wieczory, poleca Meloradio

Trending News
„Mars Express. Świat, który nadejdzie” w Multikinie

11 lipca o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego…

Więcej
OLIVER TREE z koncertem w Warszawie!

Oliver Tree to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju artysta, który zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje bilety na koncerty w zawrotnym tempie na całym świecie. Każdy jego występ, zapewnia swojej publiczności solidną dawkę humoru, przedstawiając absurdy współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów…

Więcej