ZUZA debiutuje z clipem „くX3” w nowym projekcie „Trilogy”.

Możecie ją kochać, możecie jej nienawidzić, możecie nie wiedzieć kim ona jest, ale jedno jest pewne – jej trzeci już singiel „<X3” zamiesza Wam w głowach!

Najpierw pojawiło się zdanie „całą noc przepłakałam w tej sukience”, potem doszły zimne kafelki łazienki, papieros i cisza po drugiej strony telefonu. W parę godzin powstał tekst o dwóch dziewczynach – tej dawnej, która wypłakiwała sobie oczy na podłodze i tej obecnej, która jest w stanie śpiewać o swojej sile i zamiast papierosów, pali za sobą niepotrzebne mosty. „<X3 (1)” jest zdecydowanym i pewnym siebie głosem młodej kobiety, która wreszcie odkryła swoją wartość, siłę i niezależność. A te rzeczy można znaleźć tylko w nas samych.

Singiel wyprodukowano we współpracy ze Swiernalis, a sama ZUZA jest artystką wytwórni thecutestlabel. Wokalistka eksperymentuje tutaj z zupełnie nowym dla siebie brzmieniem alternatywnego rocka, w który wplata elementy melodycznego popu. „<X3 (1)” jest więc piosenką dla miłośników tych lżejszych, jak i mocniejszych doznań muzycznych.

Także nie pochylajcie już głów, pamiętajcie o własnej sile i słuchajcie ZUZY!

 

Trending News
Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na…

Więcej
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Transformers: Przebudzenie Bestii”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca – „Transformers: Przebudzenie Bestii”. Produkcja wejdzie do kin 9 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Akcja filmu „Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w…

Więcej