Znamy półfinalistów drugiej edycji konkursu WŁOwimy Talenty!

W piątek, 13 października w Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku odbył się stacjonarne casting do drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu WŁOwimy Talenty. Jury, w składzie Majkel Kalcowski, nita i Nick Sinckler, wybrali 36 półfinalistów, którzy wezmą udział w profesjonalnych warsztatach Talent Competition. Tegoroczna edycja zaskoczyła liczbą i poziomem zgłoszeń. W piątek, 13 października, na scenie Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku wystąpiło ponad 100 utalentowanych młodych ludzi prezentując różnorodne talenty artystyczne. Na castingu pojawiły się osoby z całej Polski – od Krakowa, po Gdańsk – niektórzy przejeżdżając kilka godzin, żeby skonfrontować swoje umiejętności z profesjonalnym jury, ale również lokalni mieszkańcy Włocławka. Pojawiło się także wielu uczestników z Ukrainy, dziś mieszkających w Polsce. Przesłuchania trwały do późnych godzin wieczornych. Finalnie jury wyłoniło 36. półfinalistów, którzy przeszli do dalszej części, czyli Talent Competition. W ramach trzeciego etapu konkursu uczestnicy będą szkolić się przez weekend (od 27. do 29. października) pod okiem specjalistów z dziedziny tańca i muzyki. Wezmą również

udział w szkoleniach przygotowujących do występów na scenie, pomagających budować karierę artystyczną za pośrednictwem mediów społecznościowych, czy wzmacniających odporność psychiczną. To właśnie ten aspekt wyróżnia konkurs WŁOwimy Talenty na tle innych „talent show”. Twórcy zapewniają nie tylko nagrody rzeczowe, czy finansowe, ale przede wszystkim wspierają rozwój merytoryczny uczestników. Jury, wraz z prowadzącymi warsztaty, wyłoni finalistów, którzy zakwalifikują się do Gali Talentów. Dodatkowo odbędzie się również głosowanie internautów.

Już 16. listopada finaliści wystąpią podczas Gali Talentów. Wówczas włocławskie Centrum Kultury “Browar B” zamieni się w magiczną przestrzeń pełną talentu i pasji. W wydarzeniu wezmą udział sławni artyści i osobowości ze świata show biznesu. Taka inicjatywa zdarza się tylko raz w roku!

Trending News
Debiutancki album „MT” Tribbsa już dostępny!

Na albumie znalazły się znane już mega hity, a także nowe produkcje i ciekawe featuringi. Prawdopodobnie znacie już tego niebieskowłosego DJ-a / producenta z jego szalonych reworków klasyków, takich jak „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy platynowego singla „Krakowski Spleen”. Ale sięgając nieco głębiej, znajdziecie…

Więcej
P!NK wydaje rozszerzoną wersję dziewiątego albumu

Gotowi na „TRUSTFALL – Tour Deluxe Edition”? Uznana piosenkarka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu powraca! Rozszerzona wersja albumu „TRUSTFALL” zawiera sześć nagrań z bijącej rekordy trasy Summer Carnival Stadium Tour 2023, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów. Na płycie znalazły się m.in….

Więcej