Zespół LemON zapowiada 5 album singlem “Dużo Ciebie Mi”

To, czego w dzisiejszych czasach brakuje nam na co dzień, to dostrzeżenie morału płynącego z ludzkich relacji. Mimo, że mają one wiele wartości, nie są one łatwe do określenia. Jednak pomagają nam wzrastać i pączkować wzajemnie w różne strony. 

O głębi uczuć oraz tego nieodkrytego, co napędza nas w związkach,  opowiada singiel “Dużo Ciebie Mi”. To najnowszy singiel zespołu LemON, który po ponad dziesięciu latach swojej działalności nadal potrafi zaskoczyć świeżością i lekkością brzmienia. Drugi singiel, po spokojnych “Ptakach”, pod pełną emocji historią Pana Bukieta, przedstawia piekno relacji międzyludzkich, ale także definiuje to prawdziwe uczucie, którego cały czas szukamy. Utwór przez wykonawców i fanów nazywany jako “ulubiona” w delikatnym brzmieniu dotyka istoty miłości i tego, jak wzrastać razem z nią.
„Napisaliśmy piosenkę i chcielibyśmy się nią z Wami podzielić. Niektórzy już słyszeli, Ci, którzy byli z nami na koncertach dziesięciolecia. Podobno nie wychodzi z głowy, a w każdym razie o tym właśnie jest. O tym, co nadaje naszemu życiu sens, o naszych małych niegroźnych obsesjach. O tym, co dla nas jest ważne. ,,Trochę deszczu, trochę kawy, trochę słońca, trochę marzeń, dużo Ciebie trzeba mi” i to wszystko prawda”.
Sam tytuł też nie jest przypadkowy. Roboczy ”ulubiona” nie został oficjalnym, bo jak mówi lider zespołu:
„Utwór nazywa się „Dużo Ciebie Mi” – bo uznaliśmy, że roboczy, koncertowy tytuł „ulubiona” brzmi nieco zbyt discopolowo. No sami zobaczcie, jak to wygląda: LemON – „Ulubiona”. 
Na szczęście trzyletni synek Igora, Kai, wymyślił tytuł „Dużo Ciebie mi” i tak już zostało. 
Za realizację i pomysł  clipu w całości odpowiadali Ola Hulbój i Igor Leśniewski (reżyser tworzący teledyski m.in. dla Maty czy Quebonafide). W prostocie historii zgłębili przesłanie, jakie niesie za sobą “Dużo Ciebie Mi”, dodając utworowi bajkową opowieść o kwitnącej potrzebie miłości. 
Zespół już w lutym wyrusza w akustyczną trasę koncertową z nowymi aranżacjami ich dotychczasowych hitów, gdzie “ulubiona piosenka co chodzi po głowie” da się usłyszeć także w takiej odsłonie. Trasa odbędzie się w pięknych przestrzeniach tj. Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, czy Cavatina Hall w Bielsko-Białej. Zapraszamy!

 
 
 
Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej