Wygraj weekendowy pobyt w zabytkowym hotelu ARCHE!

WYGRAJ WEEKENDOWY POBYT DLA 2 OSÓB W JEDNYM Z ZABYTKOWYCH HOTELI Z KOLEKCJI ARCHE!

Jeśli nie masz jeszcze planów na zbliżający się Dzień Kobiet, my zorganizujemy go za Ciebie! Weź udział w konkursie, zaproś bliską Ci osobę i spędźcie razem relaksujący weekend w jednym z zabytkowych, wyjątkowych hoteli kolekcji ARCHE.

Wystarczy, że w dniu 8 marca włączysz Music Box i między godziną 17:00 a 21:00, obejrzysz „50 Best Power Women”, czyli specjalne przygotowane przez nas zestawienie klipów silnych i przebojowych kobiet!

Wygraj pobyt w zabytkowym hotelu

Co musisz zrobić, żeby wygrać pobyt w jednym z wyjątkowych hoteli Grupy ARCHE

1) 8 marca w godz. 17:00 – 21:00 oglądaj uważnie 50 BEST POWER WOMEN,
2) Zbieraj czerwone numerki widoczne na ekranie podczas programu,
3) Wypełnij formularz poniżej zaznaczając zebrane numerki,
4) Czekaj na wyniki – wygra osoba, która jako pierwsza prześle największą liczbę poprawnych czerwonych numerków.

Sponsorem konkursu jest ARCHE

Arche to właściciel kolekcji hoteli zabytkowych, czyli 17 wyjątkowych obiektów w całej Polsce, od nowoczesnych hoteli miejskich, po zabytkowe zamki, pałace i fabryki. Są wśród nich Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, industrialna Cukrownia w Żninie czy 200-letni Dwór Uphagena w Gdańsku.

Ta polska Grupa słynie nie tylko z nieszablonowych rozwiązań architektonicznych, ale także z szerokiej działalności społecznej zatrudniając w pracowniach ceramiki, krawiectwa i malarstwa ponad 100 pracowników z niepełnosprawnością intelektualną. W ostatnim roku Grupa utworzyła ARCHE Siedliska, skupiające najpiękniejsze polskie wsie, w których ulokowano kontenerowe domki z widokiem na naturę.

Nagroda 

Nagrodą w konkursie, jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w wybranym hotelu zabytkowym Grupy ARCHE, w tym: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, dostęp do strefy basenowych/saun.

 


Regulamin

Konkurs odbywa się zgodnie z ogólnym Regulaminem konkursów. Istotne informacje:

– Nazwa Konkursu: Konkurs w programie 50 Best Power Women (08.03.2023)
– Zadanie konkursowe i wymagania dodatkowe – zgodnie z powyższym
– Termin Konkursu:

– Numerki będą wyświetlane na ekranie podczas programu 50 BEST POWER WOMEN (ca. 17:00-21:00 CET 08.03.2023r.)
– Wypełnione formularze przyjmujemy do 09:00 09.03.2023r.

– Nagroda – zgodnie z powyższym
– Liczba Zwyciezców – 1.
– Termin i miejsce ogłoszenia Zwycięzców Konkursu: 09.03.2023r., do końca dnia na Instagramie i na stronie internetowej Music Box Polska.
– Miejsce przeprowadzenia Konkursu: antena i strona Music Box Polska


Wyniki konkursu

Z radością informujemy, że wczoraj w konkursie zwyciężyła Karolina S. z Warszawy, która jako pierwsza wysłała poprawną liczbę czerwonych numerków. Gratulujemy!

Dodatkowo chcielibyśmy podziękować pozostałym uczestnikom za udział w konkursie. Pięciu osobom, którzy byli najbliżej zwycięstwa, wyślemy nagrody pocieszenia. 

Trending News
Debiutancki album „MT” Tribbsa już dostępny!

Na albumie znalazły się znane już mega hity, a także nowe produkcje i ciekawe featuringi. Prawdopodobnie znacie już tego niebieskowłosego DJ-a / producenta z jego szalonych reworków klasyków, takich jak „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy platynowego singla „Krakowski Spleen”. Ale sięgając nieco głębiej, znajdziecie…

Więcej
P!NK wydaje rozszerzoną wersję dziewiątego albumu

Gotowi na „TRUSTFALL – Tour Deluxe Edition”? Uznana piosenkarka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu powraca! Rozszerzona wersja albumu „TRUSTFALL” zawiera sześć nagrań z bijącej rekordy trasy Summer Carnival Stadium Tour 2023, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów. Na płycie znalazły się m.in….

Więcej