Wygraj weekendowy pobyt w zabytkowym hotelu ARCHE!

WYGRAJ WEEKENDOWY POBYT DLA 2 OSÓB W JEDNYM Z ZABYTKOWYCH HOTELI Z KOLEKCJI ARCHE!

Jeśli nie masz jeszcze planów na zbliżający się Dzień Kobiet, my zorganizujemy go za Ciebie! Weź udział w konkursie, zaproś bliską Ci osobę i spędźcie razem relaksujący weekend w jednym z zabytkowych, wyjątkowych hoteli kolekcji ARCHE.

Wystarczy, że w dniu 8 marca włączysz Music Box i między godziną 17:00 a 21:00, obejrzysz „50 Best Power Women”, czyli specjalne przygotowane przez nas zestawienie klipów silnych i przebojowych kobiet!

Wygraj pobyt w zabytkowym hotelu

Co musisz zrobić, żeby wygrać pobyt w jednym z wyjątkowych hoteli Grupy ARCHE

1) 8 marca w godz. 17:00 – 21:00 oglądaj uważnie 50 BEST POWER WOMEN,
2) Zbieraj czerwone numerki widoczne na ekranie podczas programu,
3) Wypełnij formularz poniżej zaznaczając zebrane numerki,
4) Czekaj na wyniki – wygra osoba, która jako pierwsza prześle największą liczbę poprawnych czerwonych numerków.

Sponsorem konkursu jest ARCHE

Arche to właściciel kolekcji hoteli zabytkowych, czyli 17 wyjątkowych obiektów w całej Polsce, od nowoczesnych hoteli miejskich, po zabytkowe zamki, pałace i fabryki. Są wśród nich Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, industrialna Cukrownia w Żninie czy 200-letni Dwór Uphagena w Gdańsku.

Ta polska Grupa słynie nie tylko z nieszablonowych rozwiązań architektonicznych, ale także z szerokiej działalności społecznej zatrudniając w pracowniach ceramiki, krawiectwa i malarstwa ponad 100 pracowników z niepełnosprawnością intelektualną. W ostatnim roku Grupa utworzyła ARCHE Siedliska, skupiające najpiękniejsze polskie wsie, w których ulokowano kontenerowe domki z widokiem na naturę.

Nagroda 

Nagrodą w konkursie, jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w wybranym hotelu zabytkowym Grupy ARCHE, w tym: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, dostęp do strefy basenowych/saun.

 


Regulamin

Konkurs odbywa się zgodnie z ogólnym Regulaminem konkursów. Istotne informacje:

– Nazwa Konkursu: Konkurs w programie 50 Best Power Women (08.03.2023)
– Zadanie konkursowe i wymagania dodatkowe – zgodnie z powyższym
– Termin Konkursu:

– Numerki będą wyświetlane na ekranie podczas programu 50 BEST POWER WOMEN (ca. 17:00-21:00 CET 08.03.2023r.)
– Wypełnione formularze przyjmujemy do 09:00 09.03.2023r.

– Nagroda – zgodnie z powyższym
– Liczba Zwyciezców – 1.
– Termin i miejsce ogłoszenia Zwycięzców Konkursu: 09.03.2023r., do końca dnia na Instagramie i na stronie internetowej Music Box Polska.
– Miejsce przeprowadzenia Konkursu: antena i strona Music Box Polska


Wyniki konkursu

Z radością informujemy, że wczoraj w konkursie zwyciężyła Karolina S. z Warszawy, która jako pierwsza wysłała poprawną liczbę czerwonych numerków. Gratulujemy!

Dodatkowo chcielibyśmy podziękować pozostałym uczestnikom za udział w konkursie. Pięciu osobom, którzy byli najbliżej zwycięstwa, wyślemy nagrody pocieszenia. 

Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej