Newsy

08.06.2021

Wschodząca słowacka gwiazda pop Pokolenia Z: Karin Ann!

Karin Ann zaprezentowała swoją debiutancką EPkę ‘lonely together’!

Karin Ann może być Wam znana z supportu całkowicie wyprzedanej trasy koncertowej sanah #NoSoryTour.

Wyprodukowane przez Matt’a Schwartz’a (Yungblud, Massive Attack, Halsey) i Tomi Popovic’a
‘lonely together’ to przystań dla wszystkich wykluczonych, pełna wrażliwych, mrocznych, popowych dźwięków, wypełniona zaraźliwymi, wpadającymi w ucho melodiami, dodatkowo rozpromieniona nietypowymi trapowymi i elektronicznymi beatami.

19-letnia Karin Ann staje się rozpoznawalna już nie tylko w Europie, ale i poza jej obszarami. Skłaniające do myślenia klipy artystki, zgromadziły niemal 2 miliony wyświetleń na Youtube,  a w gronie jej fanów znajdują się już The New York Times, MTV, Noctis, Wonderland, czy 1883.

Wielką siłą Karin Ann jest jej szczerość i, pomimo tak młodego wieku, umiejętność radzenia sobie i opowiadania o trudnych życiowych kwestiach, jak zdrowie psychiczne, czy dążenie do równości na każdej płaszczyźnie. To tematy, z którymi artystka miała do czynienia, dorastając w konserwatywnym państwie, jakim jest Słowacja.
„Jest mi tam ciężko być sobą. Ale zawsze znajduję pocieszenie w muzyce” – tłumaczy artystka.

„Nie opowiadam o różnych sprawach, tylko po to, żeby uczynić świat jaśniejszym i piękniejszym miejscem, miejscem do którego można uciec, chowając się przed rzeczywistością. Opowiadam o tym, jak jest naprawdę, jak to przetrwać i nie być w tym wszystkim samemu. To jest prawdziwa rzeczywistość, która się dzieje każdego dnia. Myślę, że tego właśnie teraz potrzebujemy- bardziej niż sztucznych piosenek o pięknym słońcu i tęczy. Ludzie szukają prawdy, tematów, z którymi mogą się utożsamić, a nie dróg ucieczki. Wiem, że wielu z nas z trudnością przychodzi rozmawianie o pewnych sprawach. Ważne jest to, żeby się o siebie zatroszczyć i na chwilę po prostu zwolnić.” – opowiada artystka. 

 

Trending News
Regulamin konkursu “Wygraj klapki marki KUBOTA”

REGULAMIN KONKURSU „WYGRAJ KLAPKI MARKI KUBOTA”   Postanowienia ogólne.   Konkurs „WYGRAJ KLAPKI MARKI KUBOTA” (zwany dalej “Konkursem”), jest…

Więcej
Mabel w nowym singlu “Let Them Now”

Artystka zaprezentowała nowe wcielenie w singlu “Let Them Know” Mabel ma na koncie BRIT Award w kategorii Najlepsza artystka…

Więcej