Newsy

09.08.2022

“Uczta” sanah już wkrótce na winylu

„Ucztę”, czyli trzeci studyjny krążek sanah, można od dzisiaj zamawiać również na winylu! Premiera tej wersji albumu, który zaledwie w 2 miesiące uzyskał status Podwójnie Platynowej Płyty, zaplanowana jest na 2 września.

To wyjątkowa muzyka, ale i piękne, mądre teksty, w których każdy odnajdzie cząstkę siebie i swojego świata. Tym krążkiem sanah zdecydowanie udowadnia, że jako artystka nieustannie się rozwija, a jej muzyczne podróże stają się coraz bardziej wszechstronne. Album zawiera 11 piosenek, które sanah śpiewa w duetach ze znakomitościami polskiej sceny muzycznej.

“Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim” – tymi słowami sanah zachęca do sięgnięcia po swój najnowszy album, który dostępny jest także na winylu! 

Na przełomie maja i czerwca ponad 100 000 tysięcy fanów mogło zobaczyć i usłyszeć artystkę na wyprzedanej trasie koncertowej Uczta Tour ’22, a obecnie sanah spotkać można m.in. na plenerowych scenach Letniego Brzmienia, Męskim Graniu czy Fest Festivalu.

Tracklista:

1. Czesława z Natalią Grosiak (Mikromusic)
2. Szary świat z Kwiatem Jabłoni
3. Sen we śnie z Grzegorzem Turnauem
4. Tęsknię sobie z Arturem Rojkiem
5. Ostatnia nadzieja z Dawidem Podsiadło
6. Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem
7. Eldorado z Darią Zawiałow
8. Baczyński z Anią Dąbrowską
9. audi z Mięthą
10. oscar z Vito Bambino
11. Święty Graal z ten Stan
Trending News
Poznajcie Blankę i jej “SOLO”

Blanka debiutuje, proponując nieszablonową piosenkę o miłości  Lat 23, pół-Polka pół-Bułgarka. Jej przygoda z muzyką zaczęła się w Szczecinie,…

Więcej
Viki Gabor wcieliła się w rolę “Barbie”

Efekt metamorfozy wokalistki można zobaczyć w najnowszym teledysku do singla „Barbie” Viki nie przestaje zaskakiwać zarówno muzycznie, jak i…

Więcej