Newsy

08.09.2021

twocolors ponownie wkraczają do podboju parkietów

Po świetnie przyjętych hitach „Lovefool” i „Bloodstream”, czas na kolejny banger twocolors – „Passion”.

twocolors zasłynęli świetnym połączeniem złotej ery muzyki house ze współczesnym brzmieniem. W singlu „Passion” słyszymy uzależniający kobiecy wokal i zachwycający hook. Retro-futurystyczny vibe oraz charakterystyczny bas sprawiają, że parkiety zapłoną.

„Passion” to następca „Bloodstream”, które zgromadziło 43 mln streamów na Spotify i doczekało się oficjalnego remiksu Lost Frequencies.
 
Wcześniej radia i serwisy cyfrowe podbił utwór „Lovefool”, nowa wersja wielkiego hitu The Cardigans. Singiel dotarł do #4 UK Shazam Discovery i #21 Global Shazam Charts z ponad 4 mln tagów. „Lovefool” uplasowało się w Top 20 w ponad 30 krajach. Utwór ma odznaczenia platynowe w Niemczech i Finlnadii, złote w Kanadzie, Francji, Włoszech i Polsce, podwójną platynę w Austrii i Szwajcarii oraz potrójną platynę w Rosji. Singiel odnotował ponad 1,58 miliarda streamów. Utwór w radiach zagrano ponad 478 tys. razy w 64 krajach.
 
W „Passion” duet twocolors idealnie odnalazł równowagę pomiędzy muzyczną innowacją a energią z parkietu.
Trending News
Sara James reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021

Sara James z piosenką „Somebody” będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się…

Więcej
Natti Natasha we wspólnym singlu z Malumą

Multiplatynowa artystka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet w muzyce latynoskiej, Natti Natasha, zaprezentowała drugi album “NattiVidad”. Płytę promuje…

Więcej