Newsy

15.07.2021

Topic i Bebe Rexha połączyli siły w „Chain My Heart”

Topic i Bebe Rexha oddali hołd złotej erze teledysków, filmowym obrazkiem do singla „Chain My Heart”.

Singiel „Chain My Heart” w niecały miesiąc przekroczył 10 mln streamów w Spotify. Artyści w wideo składają hołd szykownym klipom z lat 80. i 90., czyli złotej ery teledysków. Bebe Rexha prezentuje się w klipie wyjątkowo kusząco:

Jak wyjaśnia Topic: – “„Chain My Heart” potrzebowało silnej kobiety, która swoim głosem odpowiednio zadba o przekaz. Pewne melodie po prostu z miejsca nasuwają skojarzenia z konkretnymi osobami. Bebe Rexha pojawiła się w naszych głowach na wczesnym etapie prac. Ma dokładnie taki vibe, jakiego potrzebowaliśmy. Słychać to szczególne w części przed refrenem.”
 
„Chain My Heart” to kontynuacja świetnej passy niemiecko-chorwackiego DJa. Jego katalog przekroczył miliard streamów, artysta trafił na 3. miejsce UK Official Charts za sprawą „Breaking Me” ft. A7S, współpracował też z uznanym amerykańskim raperem Lil Baby w „Why Do You Lie To Me” oraz legendarnym ATB w nowej wersji „Your Love (9pm)”. Wszystkie trzy single zdominowały zestawienia Airplay w wielu krajach, także w Polsce. Topic niedawno został finalistą Billboard Music Awards 2021 w kategorii Najlepszy Utwór Dance/Electronic, a wcześniej mógł liczyć na nominacje do MTV Europe Music Awards 2016, Teen Choice Awards 2018, jak również nagród przyznawanych przez stacje radiowe w Hiszpanii (Los40), Niemczech (1 Live Krone) i Francji (Fun Radio).
Bebe Rexha debiutowała w 2018 albumem „Expectations”, który przyniósł takie hity jak „I’m a Mess” oraz „Meant To Be”. Topic to z kolei król zestawień Airplay, iTune i Shazama. „Breaking Me” ft. A7S ma ponad milard streamów oraz odznaczenia platyny i złota w 28 krajach.
 
Utwór „Chain My Heart” i towarzyszący mu teledysk z pewnością zawojują w te wakacje niejedną imprezę.
Trending News
Carla Fernandes z nowym singlem na wakacje

Po świetnie przyjętym „OK”, czas na “Będzie Co Ma Być”!   To już drugi singiel artystki w języku polskim….

Więcej
DONDA – nowa płyta Kanye Westa

Już w piątek, 23 lipca, ukaże się 10. studyjny album Kanye Westa Podczas 6. meczu finałów NBA, w nowym…

Więcej