Telewizja „Music Box” na nowej pozycji w UPC

Od 28 kwietnia 2023 roku „Music Box” zmienia pozycję w sieci UPC. Aby ułatwić dostęp do kanału abonentom, zostanie on przeniesiony na następujące pozycje:

• #700 w dekoderach Horizon i 4K Box
• #775 w dekoderach Mediabox

Zmiana pozycji TV Music Box w sieci UPCTakże informujemy, że kanał został dodany do oferty sieci Play i jest dostępny w podstawowym pakiecie.

„Music Box Polska” rozwija nie tylko dystrybucję, ale również ofertę programową.

W ostatnich miesiącach na antenie pojawili się nowi prezenterzy. Taneczną listę przebojów „Top Dance Chart” teraz prowadzi Daniel Borzewski – piosenkarz, tancerz i influencer. Wydarzenia showbiznesowe i kulturalne śledzi u nas dziennikarka Monika Maszkiewicz w programie „Music Box News. Oprócz tego Paweł Tworek w odnowionym formacie programu „Movie Box” przegląda nowości filmowe i serialowe.

Pojawiło się nowe pasmo „Viva Planet”, które zadedykowaliśmy wszystkim miłośnikom hitów muzyki tanecznej przełomu lat 90. i 2000.

Trending News
„Mars Express. Świat, który nadejdzie” w Multikinie

11 lipca o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego…

Więcej
OLIVER TREE z koncertem w Warszawie!

Oliver Tree to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju artysta, który zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje bilety na koncerty w zawrotnym tempie na całym świecie. Każdy jego występ, zapewnia swojej publiczności solidną dawkę humoru, przedstawiając absurdy współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów…

Więcej