Newsy

22.09.2021

Taylor Swift z nową wersją „Wildest Dreams”

Taylor Swift zainspirowana niespodziewaną popularnością piosenki „Wildest Dreams” na TikToku, przygotowała nową wersję singla z płyty „1989”.

Utwór stanowi kolejną odsłonę cyklu „Taylor’s Version”, w ramach którego artystka nagrywa autorskie wersje swoich płyt i piosenek. Choć w planach – na 19 listopada – jest odświeżona przez Taylor edycja albumu “Red” z 2012 roku, Swift postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom swych sympatyków i w pierwszej kolejności wypuścić numer „Wildest Dreams” (Taylor’s Version).

– “Widziałam, że „Wildest Dreams” trenduje na TikToku, więc pomyślałam, że powinniście dostać moją wersję” – napisała na Twitterze.
 
Piosenka stała się popularna na platformie, gdyż fani Swift używają jej z nowym filtrem „slow zoom”.
Twórcami oryginalnego utworu byli Taylor, Shellback i Max Martin. Za brzmienie odpowiadali natomiast Shellback i Martin. Uaktualnioną wersję z Shellbackiem wyprodukował Christopher Rowe.
 
W sierpniu Ed Sheeran opublikował filmik ukazujący kulisy pracy nad nową, autorską wersją przeboju „Everything Has Changed”, który nagrał w duecie z Taylor. Odświeżona wersja płyty „Red” będzie drugim takim wydawnictwem, po tym, jak Swift odzyskała prawa autorskie do swych pięciu pierwszych płyt.
Trending News
Regulamin konkursu “Wygraj album Exotica Purple Disco Machine”

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj album Exotica Purple Disco Machine”   Postanowienia ogólne.   Konkurs „Wygraj album Exotica Purple Disco Machine”…

Więcej
Coldplay zaprasza w kosmiczną podróż

Grupa Coldplay wróciła z nowym, dziewiątym studyjnym albumem “Music Of The Spheres”, który dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych. Przy…

Więcej