Spektakularny sukces „Dziewczyny pop” i wyjątkowa niespodzianka dla fanów!

Czwarty, studyjny album artystki był jedną z najgorętszych premier ubiegłego roku, a jego sukces nadal przybiera na sile! „Dziewczyna pop” w niecałe cztery miesiące od premiery pokryła się platyną, podobnie jak dwa single z płyty: „FIFI HOLLYWOOD” i „Z Tobą na chacie”, a dwa kolejne: „Złamane serce jest OK” i „SUPRO” zyskały miano złotych! Z tej okazji artystka, będąca w trakcie trasy promującej album, przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę!
Wspomniane przeboje z płyty mogliśmy usłyszeć na żywo m.in. na premierowym koncercie w grudniu na warszawskim Torwarze. Recenzje nie pozostawiły wątpliwości, że mieliśmy do czynienia z wyjątkowym, dopracowanym w najdrobniejszych detalach widowiskiem. Koncert składał się z 3 części, które oddzielały od siebie prywatne materiały video z realizacji klipów w Stanach Zjednoczonych, a całość odbyła się na 3 scenach, na których wybrzmiał żywiołowy repertuar złożony z piosenek ze świetnie przyjętego albumu „Dziewczyna pop” i najważniejszych utworów Darii z poprzednich płyt. Wydarzenie uświetnili swoimi wykonaniami Mela Koteluk i Dawid Podsiadło. Teraz artystka dzieli się z fanami wyjątkowym aftermovie zawierającym fragmenty tego niezwykłego koncertu oraz nagrania z backstage’u:
W ubiegłym tygodniu odbył się kolejny koncert z trasy 92’. W wypełnionej po brzegi Ergo Arenie w Gdańsku zaśpiewali Kaśka Sochacka, Kukon i Sokół. A kto pojawi się na scenie we Wrocławiu i kolejnych miastach? Tego Daria zdradzać nie chce, mówiąc tylko, że „Będzie ogień!!!”. A koncerty na Torwarze i Ergo Arenie są tego najlepszą gwarancją!
gdansk-135.jpg
TRASA 92’
02.12.23 / Warszawa / COS TORWAR (Sold out)
16.02.24 / Gdańsk / SOPOT / ERGO ARENA
24.02.24 / Wrocław / HALA STULECIA
09.03.24 / Kraków / TAURON ARENA Kraków
14.03.24 / Poznań / MTP – Pawilon 3A
13.04.24 / Łódź / ATLAS ARENA
28.04.24 / Warszawa / COS TORWAR
Trending News
6. edycja Music Box Acoustic już 21 kwietnia!

Już 21 kwietnia o godzinie 18:00 w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie odbędzie się 6. edycja koncertu cyklu “Music Box Acoustic”. Będzie to specjalne wydanie eventu, na scenie wystąpi prowadząca program Polisz Muzykę – Ramona Rey. Artystka: Ramona Rey Swoje ulubione polskie hity…

Więcej
„Civil War” od czwartku w Multikinie!

Już 11 kwietnia wieczorem odbędą się pierwsze seanse filmu „Civil War”, który w piątek wejdzie na ekrany kin sieci Multikino. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. W filmie „Civil War” Stany Zjednoczone balansują na krawędzi upadku. Skorumpowany…

Więcej