Siła głosu i emocji! Wiktor Waligóra chwyta za serce najnowszym singlem „Sztorm”

Młody artysta jest odkryciem zeszłorocznego Męskiego Grania i ma już za sobą debiut w największych polskich stacjach radiowych. Nowy rok zaczyna poruszającą balladą, która porywa już od pierwszych dźwięków.

Wiktor Waligóra to młody wokalista z Krakowa, którego szybko okrzyknięto odkryciem zeszłorocznego Męskiego Grania. Fani mogli usłyszeć go zarówno w projekcie Wodecki Twist, jak i z orkiestrą Miuosha, a nagranie z jego wykonaniem „Nad wszystko uśmiech Twój” obejrzano już ponad 2 miliony razy. Wersja audio występu znalazła się również na tegorocznym albumie festiwalu, gdzie nazwisko Wiktora pojawia się wśród największych gwiazd polskiej muzyki.

Sukcesy festiwalowe zaowocowały współpracą z wytwórnią Sony Music oraz startem jego pierwszego pełnoprawnego projektu wydawniczego. Szybko zachwyciły się nim największe polskie media, w tym najpopularniejsze stacje radiowe, co zagwarantowało mu debiut na antenie RMF FM, Radia Zet i Eski już przy drugim singlu.

Wiktor nie zwalnia tempa i, podczas gdy jego „Podróż w czasie” pnie się w górę na radiowych rotacjach, rozpoczyna nowy rok premierą kolejnego utworu o tytule „Sztorm”. Ta poruszająca historia dwojga oddalających się od siebie osób, opowiedziana mocnym wokalem Waligóry, z pewnością chwyci za serce wszystkich słuchaczy.

Czym jeszcze zaskoczy nas w tym roku? Dowiemy się już wkrótce!

Trending News
Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”!

Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”! Koncert w Warszawie w marcu 2024. Zara Larsson – 07 marca 2024 – COS Torwar, Warszawa Sprzedaż ogólna: 3 listopada, godz. 10:00 na LiveNation.pl Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2…

Więcej
KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour!

KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour Trasa po Ameryce Północnej startuje 27 września, a trasa UK/Europa rozpocznie się 13 lutego. KIM PETRAS – 02 marca 2024 – EXPO XXI, Warszawa Obejrzyj wideo z ogłoszeniem trasy: Bilety dostępne na LiveNation.pl Debiutancki album…

Więcej