Siła głosu i emocji! Wiktor Waligóra chwyta za serce najnowszym singlem „Sztorm”

Młody artysta jest odkryciem zeszłorocznego Męskiego Grania i ma już za sobą debiut w największych polskich stacjach radiowych. Nowy rok zaczyna poruszającą balladą, która porywa już od pierwszych dźwięków.

Wiktor Waligóra to młody wokalista z Krakowa, którego szybko okrzyknięto odkryciem zeszłorocznego Męskiego Grania. Fani mogli usłyszeć go zarówno w projekcie Wodecki Twist, jak i z orkiestrą Miuosha, a nagranie z jego wykonaniem „Nad wszystko uśmiech Twój” obejrzano już ponad 2 miliony razy. Wersja audio występu znalazła się również na tegorocznym albumie festiwalu, gdzie nazwisko Wiktora pojawia się wśród największych gwiazd polskiej muzyki.

Sukcesy festiwalowe zaowocowały współpracą z wytwórnią Sony Music oraz startem jego pierwszego pełnoprawnego projektu wydawniczego. Szybko zachwyciły się nim największe polskie media, w tym najpopularniejsze stacje radiowe, co zagwarantowało mu debiut na antenie RMF FM, Radia Zet i Eski już przy drugim singlu.

Wiktor nie zwalnia tempa i, podczas gdy jego „Podróż w czasie” pnie się w górę na radiowych rotacjach, rozpoczyna nowy rok premierą kolejnego utworu o tytule „Sztorm”. Ta poruszająca historia dwojga oddalających się od siebie osób, opowiedziana mocnym wokalem Waligóry, z pewnością chwyci za serce wszystkich słuchaczy.

Czym jeszcze zaskoczy nas w tym roku? Dowiemy się już wkrótce!

Trending News
„Mars Express. Świat, który nadejdzie” w Multikinie

11 lipca o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego…

Więcej
OLIVER TREE z koncertem w Warszawie!

Oliver Tree to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju artysta, który zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje bilety na koncerty w zawrotnym tempie na całym świecie. Każdy jego występ, zapewnia swojej publiczności solidną dawkę humoru, przedstawiając absurdy współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów…

Więcej