Newsy

20.07.2022

Samba nad Wisłą z YouNotUs i bryską

W powietrzu lato, a do szczęścia brakuje nam już tylko piosenki, która stanie się idealnym soundtrackiem na te ciepłe, słoneczne dni.

Z propozycją nie do odrzucenia przychodzi YouNotUs i przedstawia swój najnowszy utwór wraz z teledyskiem – „Samba”. Duo ma dla nas jednak jeszcze jedną niespodziankę: do współpracy zaprosił bryską znaną m.in. z megahitu „odbicie”, czy „lato (pocałuj mnie)”.

Artyści spotkali się podczas campu songwritingowego w Berlinie i od razu poczuli do siebie muzyczną miętę. Kilka dni później bryska dograła swój wokal do stworzonego wcześniej przez duet utworu i tak powstała „Samba” – numer, od którego nie sposób się uwolnić!

Piosenka bazuje na kultowej melodii z „Samba de Janeiro” Bellini, której artyści nadali jednak zupełnie nowy charakter. Ten taneczno-popowy utwór idealnie oddaje uczucie letniego podekscytowania, dobrej zabawy oraz delikatnej, wakacyjnej nostalgii.

Wyraźne bębny w intro i refrenie od pierwszych uderzeń wciągają w rajską atmosferę. Czy to na plaży, na siłowni, w klubie, czy nawet na kanapie w domu, „Samba” sprawi, że nogi same porwą Cię do tańca. „No Drama, Just Samba” („żadnej dramy, tylko samba”) – to idealne motto na letnie miesiące.

Trending News
Nowe nadmorskie wydarzenie już 19-20 sierpnia!

LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką.  Największa…

Więcej
Roksana Węgiel powróciła z nowym autorskim singlem

Roksana Węgiel zachęca do wyjścia poza ramy.  „Głośniej” to hasło przewrotne. Idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki Roxie, ale jest…

Więcej