Newsy

14.09.2021

Rvssian, Rauw Alejandro i Chris Brown w nostalgicznym wydaniu

Jamajski producent i trendsetter Rvssian łączy siły z portorykańską gwiazdą Rauwem Alejandro i zdobywcą Grammy, Chrisem Brownem, w nowym dwujęzycznym singlu „Nostálgico” wraz z teledyskiem.

Genialne, nowoczesne beaty i aranżacje Rvssian łączą reggaetón z karaibską muzyką i elektroniką, a Rauw Alejandro i Chris Brown pokazują, dlaczego są dwoma najbardziej charakterystycznymi i potężnymi wokalistami na współczesnej scenie. „Nostálgico” zawiera refren, który zachęca do zabawy z naszą mroczną stroną: „Malo malo, pero malo, te quiero pa’atrás y eso es malo / Malo malo, pero malo, estar cerca de ti pa’ mi eso es malo” (Źle, źle, ale źle, chcę cię z powrotem, a to źle / Źle, źle, ale źle, bycie blisko ciebie jest dla mnie złe).
 
Teledysk został wyprodukowany przez Blank Square i wyreżyserowany przez utalentowanego Edgara Estevesa (Alicia Keys, J Cole) z Miami, który w zeszłym roku znalazł się na prestiżowej liście „30 Under 30 – Music” magazynu Forbes. Wizualizacje dają trzem artystom szansę gościć nas na luźnej imprezie house, charakteryzującej się modą uliczną, zmysłowością i tańcem.
Rvssian, twórca hitów takich jak „Krippy Kush” i „Si Tú Lo Dejas”, ma ponad 1,4 miliarda wyświetleń na swoim kanale YouTube. Cieszy się uznaniem Rolling Stone, Billboard, Complex, The FADER, HYPEBEAST, HotNewHipHop, The Source, Vibe, Stereogum, Clash, Guardian, DJ Booth, Idolator, Rap-Up i wielu innych krytyków.
 
Rauw przeżywa aktualnie największy do tej pory rok w swojej karierze dzięki światowemu sukcesowi singla „Todo de Ti” z przebojowego albumu „Vice Versa”, który wydał w czerwcu. Ten mega hit może pochwalić się ponad 500 milionami odtworzeń audio i wideo na całym świecie. Utwór osiągnął 2. miejsce na globalnej liście Spotify w ciągu ponad trzech tygodni i 45. miejsce na liście HOT 100 Billboard.
 
15 lat po rozpoczęciu kariery, Chris Brown wciąż dominuje na listach przebojów R&B i jest rekordzistą dla dwóch najdłużej słuchanych hitów Billboard R&B Airplay z „Go Crazy” (2020, 29 tygodni) z Young Thug oraz „No Guidance” (2019, 27 tygodni) z udziałem Drake’a. Brown wie również, jak dodać moc crossovera do latynoskich mega-hitów, towarzysząc Pitbullowi w „International Love” (2011) oraz Wisin & Yandel i T-Pain w „Algo Me Gusta de Ti” (2012).

 

Trending News
Sara James reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021

Sara James z piosenką „Somebody” będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się…

Więcej
Natti Natasha we wspólnym singlu z Malumą

Multiplatynowa artystka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet w muzyce latynoskiej, Natti Natasha, zaprezentowała drugi album “NattiVidad”. Płytę promuje…

Więcej