„RUSH!” – Trzeci album zespołu „Måneskin” podbija świat!!!

Niecierpliwie oczekiwany „RUSH!” jest już dostępny! Wyprodukowany głównie przez Maxa Martina i Fabrizio Ferraguzzo album został nagrany w LA, Włoszech i Tokio.

Płyta zawiera wcześniej wydane single „Supermodel”, niesamowity „Mammamia”, „The Loneliest” – odę do klasycznych oldschoolowych ballad rockowych – oraz wydany ostatnio „Gossip” z udziałem Toma Morello.

Płyta spotkała się ze sporym uznaniem krytyków. Billboard Italia uznał „RUSH!” za „jak dotąd najbardziej introspekcyjny album” grupy, podczas gdy „Evening Standard” słusznie zauważył, że „ten ambitny trzeci album jest próbą podboju reszty świata”. Wszystko wskazuje na to, że cel został osiągnięty – album w błyskawicznym tempie wspiął się na 1. miejsce listy iTunes w 20 krajach oraz zajął miejsce w Top 20 w kolejnych 39!

Aby uczcić wydanie albumu, zespół zorganizował wesele w rzymskim Palazzo Brancaccio. Wszyscy czterej członkowie – Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio – wzięli symboliczny, czteroosobowy ślub, przysięgając sobie wieczną lojalność. Grupa zaprosiła na ślub wszystkich, którzy wspierali ich na drodze do sukcesu. Na liście gości uwzględnili oczywiście mistrza ceremonii Alessandro Michele, a także inne wielkie gwiazdy, takie jak Baz Luhrmann, Machine Gun Kelly, Paolo Sorrentino czy Sabrina Impacciatore.
Światowa trasa „LOUD KIDS TOUR” trwa! Od lutego do maja zespół ma zagrać 32 koncerty dla 500-tysięcznej publiczności. 12 maja Måneskin wystąpi dla polskich fanów na Torwarze (koncert jest wyprzedany).
Dzięki surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócił rock’n’rolla na szczyty światowych list przebojów. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później zwycięzcy Eurowizji podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia.

 

Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej