TOP POP UA
Sobota 20:00 Niedziela 16:00

TopPopUA – Nowy program w telewizji Music Box, prezentujący najlepsze teledyski z Ukrainy

Już od najbliższego weekendu widzowie telewizji Music Box będą mieli okazję oglądać nowy, ekscytujący program – „TopPopUA”. Program ten będzie regularnie prezentować najlepsze teledyski z Ukrainy, łącząc w sobie zarówno aktualne hity, jak i prawdziwe klasyki ukraińskiej muzyki pop.

„TopPopUA” poprowadzi Yarosa Burnos – ukraińska piosenkarka pop i R&B, autorka tekstów, modelka. Jako ambasadorka ukraińskiej muzyki, Yarosa będzie dzieliła się z widzami swoją wiedzą o ukraińskich artystach i ich twórczości, oferując unikalne spojrzenie na kulturę i muzykę Ukrainy.

Program będzie nagrywany w języku ukraińskim, aby zapewnić autentyczność, ale z myślą o polskiej publiczności, każdy odcinek zostanie wyposażony w polskie napisy.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do włączenia się do nas i odkrywania najlepszych teledysków, które Ukraina ma do zaoferowania, w naszym nowym programie TopPopUA – tylko na Music Box.

Chcielibyśmy również wyrazić nasze szczere podziękowania dla sponsora programu – firmy Anex Tour, jednego z wiodących organizatorów wyjazdów turystycznych na świecie. Zachęcamy do zapoznania się z ich atrakcyjną ofertą na stronie internetowej Anex Tour