Poznajcie Blankę i jej „SOLO”

Blanka debiutuje, proponując nieszablonową piosenkę o miłości 

Lat 23, pół-Polka pół-Bułgarka. Jej przygoda z muzyką zaczęła się w Szczecinie, kiedy napisała pierwszą piosenkę mając 14 lat. To wtedy zrozumiała, co jest jej drogą w życiu. Niecały rok później wyjechała z mamą do USA na 4 lata, gdzie szlifowała swoje zdolności muzyczne, językowe oraz taniec (który trenuje od 5-tego roku życia). Tam też rozpoczęła występy ze śpiewem i graniem na gitarze na sesjach Open.

Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, gdzie oswoiła się ze sceną (w tym w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga). Po powrocie do kraju kontynuowała poszukiwanie swojego własnego, unikatowego brzmienia.

W 2021 – wraz z teamem składających się z dwóch producentów osiągających niezależnie od siebie szczyty list przebojów w Polsce – rozpoczęła prace nad nowym projektem. Przy pracach nad singlem odkryła swoją pasję do DJ’owania, jej miejsce na scenie okazało się być nie tylko jako piosenkarka i tancerka ale też za “deckami”. Widzi swój live show jako DJ, ale też performer, kiedy w set’cie nadchodzi kolej na jej własną piosenkę, “porzuca” miejsce za deckami i wraz z tancerkami wykonuje swój numer.

„SOLO” – to piosenka o miłości, która okazała się zwykłą “ściemą”. Łatwo stracić dla kogoś głowę, ale kiedy nagle okazuje się, że druga połówka nami pogrywa, optyka zmienia się o 180 stopni. Trzeba umieć powiedzieć dość. Zrozumieć, że lepiej jest nam… SOLO, bo sami siebie nie rozczarujemy. Blanka dosadnie daje w niej znać, że „on” tego pożałuje i że świetnie radzi sobie sama, zostając solo.

Blanka wystąpiła w ostatniej edycji programu Top Model Polska, dzięki czemu zyskała większą rozpoznawalność “w sieci”, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 120 tysięcy osób.

Trending News
Kim Petras - If Jezus would be a rockstar
Gdyby Jezus był gwiazdą rocka? Refleksje Kim Petras

Międzynarodowa sensacja popu Kim Petras wydała singiel „If Jesus Was A Rockstar” we współpracy z legendarnym Maxem Martinem. W „If Jesus Was A Rockstar” Kim zastanawia się nad swoją relacją z duchowością po tym, gdy nie czuła się mile widziana w instytucji kościoła, kiedy była…

Więcej
IGO - Nie może być inaczej - okładka
Nie może być inaczej: Igo wydaje nowy teledysk

„Nie może być inaczej” to bardzo mocny w treści utwór o walce z samym sobą i o pracy jaką trzeba włożyć, by dać szczęście osobie, dla której jest się całym światem oraz kolejny dowód na to, jak osobista będzie to płyta. Klip w reżyserii Michała…

Więcej