Newsy

15.10.2021

Polina zaprasza do inspirującego hotelu Faena

Światowa, popowa sensacja Polina w sierpniu wróciła z kolejnym przebojem “Faena”. Teraz artystka zaprezentowała towarzyszący piosence teledysk.

Utwór “Faena” napisany został przez Polinę, a wyprodukował go Organ. Zainspirowany hotelem South Beach Faena w Miami numer to seksowne wokale, zwiewna produkcja i uwodzicielski refren. Krótko mówiąc, idealna propozycja na jesienny relaks.

Klip do nagrania powstał właśnie w pięciogwiazdkowym hotelu Faena i przedstawia fantastyczne, bogato złocone wnętrza obiektu, który dał początek piosence.

  • “Wspaniale było nakręcić teledysk w miejscu, które zainspirowało piosenkę. W klipie widać mnie samą imprezującą w hotelu, a niezwykłe wnętrza prowokują rozmaite kreacje. Współpracowałam z najlepszą, kreatywną ekipą, a nawet przygotowano dla mnie nieco choreografii. To pierwszy teledysk, którego jestem współreżyserką. Za produkcję odpowiada Hoodyakov Productions. Włożyliśmy w to mnóstwo serca i pracy, i jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu mogę podzielić się tym klipem ze światem” – opowiada artystka.

Polina to urodzona w Rosji artystka i autorka piosenek mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Jako autorka piosenek i wokalistka brała udział w realizacji takich nagrań jak “Legacy” z nagrodzonego Grammy albumu Eminema “The Marshall Mathers LP2” czy “Party All Night (Sleep All Day)” przeboju Seana Kingstona z filmu “Seksualni, niebezpieczni”. Ponadto, pisała dla takich gwiazd jak Katy Perry czy Rihanna i udzielała się wokalnie u ikon EDM – Tiesto, Steve Aoki, Kaskade.

Polina zdobyła uznanie za sprawą hitu “Book of Love”, który zrealizowała we współpracy z Feliksem Jaehnem (złoto w Niemczech, numer 1 na Airplay Chart przez 4 tygodnie z rzędu). Przełomem był dla niej wydany wcześniej singiel “Fade to Love” (złoty status we Włoszech).

Polina miała okazję występować na scenach największych festiwali (Ultra, Tomorrowland, Electric Zoo), była też gościem specjalnym podczas tras Bonfire Feliksa Jaehna oraz Wonderland Steve’a Aoki.

Polina urodziła się w Moskwie w artystycznej rodzinie. Jej mama to popowa piosenkarka z lat 90. Anka, a ojciec to twórca malarstwa abstrakcyjnego Ruslan Gudiev.

Trending News
LP z nowymi utworami na albumie “Churches”

„Churches” to szósty studyjny album w dorobku LP. Wydawnictwo promują single „The One That You Love”, „How Low Can You…

Więcej
Regulamin konkursu „Wygraj FAN BOX płyta + koszulka LP Churches”

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj FAN BOX płyta + koszulka LP Churches”   Postanowienia ogólne.   Konkurs „Wygraj FAN BOX płyta…

Więcej