Piosenkarka Ramona Rey przedstawia program o polskiej muzyce!

Witamy w ekipie Music Box! Poznajcie Ramone Rey naszą nową prezenterkę programu ,,Polish Muzykę”.
Ramona jest chodzącym wulkanem energi oraz wokalistką z wieloletnim stażem na scenie. A kto wam opowie lepiej o muzyce niz sama artystka?
W „Polish Muzykę” zobaczycie zarówno aktualne hity, jak i kultowe klipy z przeszłości. Ramona Rey, z lekkością i humorem, opowie o nich, dzieląc się ciekawostkami na temat prezentowanych teledysków.

Przekonajcie się jak sobie radzi w roli prowadzącej już 4 listopada o godzine 16:00.
Najważniejsze jest to, że NIE jest to jednorazowa akcja! Od teraz Ramona Rey będzie się pojawiać w „Polish Muzyka” co tydzień. Premierowe odcinki programu zobaczycie w soboty o 16:00, a powtórki w niedzielę o 20:00.
Oglądajcie Music Box i posmakujcie polskiej muzyki!
Więcej informacji o Ramonie Rey znajdziecie na: https://musicboxtv.pl/prezenterzy/ramona-rey/

Trending News
„Mars Express. Świat, który nadejdzie” w Multikinie

11 lipca o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego…

Więcej
OLIVER TREE z koncertem w Warszawie!

Oliver Tree to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju artysta, który zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje bilety na koncerty w zawrotnym tempie na całym świecie. Każdy jego występ, zapewnia swojej publiczności solidną dawkę humoru, przedstawiając absurdy współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów…

Więcej