Piosenkarka Ramona Rey przedstawia program o polskiej muzyce!

Witamy w ekipie Music Box! Poznajcie Ramone Rey naszą nową prezenterkę programu ,,Polish Muzykę”.
Ramona jest chodzącym wulkanem energi oraz wokalistką z wieloletnim stażem na scenie. A kto wam opowie lepiej o muzyce niz sama artystka?
W „Polish Muzykę” zobaczycie zarówno aktualne hity, jak i kultowe klipy z przeszłości. Ramona Rey, z lekkością i humorem, opowie o nich, dzieląc się ciekawostkami na temat prezentowanych teledysków.

Przekonajcie się jak sobie radzi w roli prowadzącej już 4 listopada o godzine 16:00.
Najważniejsze jest to, że NIE jest to jednorazowa akcja! Od teraz Ramona Rey będzie się pojawiać w „Polish Muzyka” co tydzień. Premierowe odcinki programu zobaczycie w soboty o 16:00, a powtórki w niedzielę o 20:00.
Oglądajcie Music Box i posmakujcie polskiej muzyki!
Więcej informacji o Ramonie Rey znajdziecie na: https://musicboxtv.pl/prezenterzy/ramona-rey/

Trending News
Debiutancki album „MT” Tribbsa już dostępny!

Na albumie znalazły się znane już mega hity, a także nowe produkcje i ciekawe featuringi. Prawdopodobnie znacie już tego niebieskowłosego DJ-a / producenta z jego szalonych reworków klasyków, takich jak „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy platynowego singla „Krakowski Spleen”. Ale sięgając nieco głębiej, znajdziecie…

Więcej
P!NK wydaje rozszerzoną wersję dziewiątego albumu

Gotowi na „TRUSTFALL – Tour Deluxe Edition”? Uznana piosenkarka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu powraca! Rozszerzona wersja albumu „TRUSTFALL” zawiera sześć nagrań z bijącej rekordy trasy Summer Carnival Stadium Tour 2023, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów. Na płycie znalazły się m.in….

Więcej