Newsy

20.09.2021

Paryski duet Ofenbach z popową gwiazdą Ellą Henderson

Kiedy już myśleliście, że lato dobiegło końca, pojawia się “Hurricane”, który bez wątpienia szturmem zdobędzie taneczne parkiety i imprezowe playlisty.

W nagraniu słyszymy niepodrabialny głos Elli Henderson i wszystko to, za co pokochaliśmy pełne euforii, dance-popowe szlagiery Ofenbach.

Choć są zaledwie 20-latkami, Ofenbach już stali się ważną częścią światowej sceny dance, tworząc unikatowe brzmienie zainspirowane rockiem, popem i folkiem. Ten stylowy paryski duet tworzą César de Rummel i Dorian Lauduique, którzy po ponad 6 latach współpracy i serii wydawnictw, weszli na kolejny poziom swej kariery.

“Uwielbiamy głos Elli i jesteśmy szalenie podekscytowani, że w końcu udało nam się coś razem nagrać. Jej wokal idealnie pasuje do “Hurricane”. Nie możemy się doczekać, by grać ten numer na żywo na całym świecie” – wyjaśniają muzycy Ofenbach.

W krótkim czasie Ofenbach stali się najchętniej streamowanym francuskim duetem na świecie, przekraczając 2 miliardy odsłuchów. “Hurricane” – który jest następca ich wcześniejszych hitów “Wasted Love” i “Heads Shoulders Knees & Toes” – bez wątpienia będzie jedną z najlepszych muzycznych propozycji tego roku.

Choć nie stroni od kooperacji, Ella z wielką radością przyjęła propozycję Ofenbach. “Ależ to super sprawa – stworzyliśmy hymn końca lata. Współpraca z Ofenbach była wielką frajdą. Są superutalentowani, a nagranie tej piosenki było przyjemnością” – podsumowała Henderson.

Trending News
Regulamin konkursu “Wygraj album Exotica Purple Disco Machine”

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj album Exotica Purple Disco Machine”   Postanowienia ogólne.   Konkurs „Wygraj album Exotica Purple Disco Machine”…

Więcej
Coldplay zaprasza w kosmiczną podróż

Grupa Coldplay wróciła z nowym, dziewiątym studyjnym albumem “Music Of The Spheres”, który dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych. Przy…

Więcej