Newsy

10.05.2022

Ostatni występ Little Mix już 14 maja!

Little Mix ogłaszają „The Last Show (for now…)”! Globalna transmisja na żywo z koncertu Confetti Tour na londyńskiej Arenie O2 to ostatnia szansa, aby zobaczyć zespół przed zbliżającą się przerwą.

Pod koniec zeszłego roku Little Mix ogłosiły, że udadzą się na przerwę, aby skupić się na projektach solowych. Koncert będzie transmitowany na żywo z londyńskiej O2 Arena i będzie pełnym show z wyprzedanej trasy Confetti Tour. Leigh-Anne mówi: „Confetti Tour była spełnieniem marzeń, wspaniale bawiłyśmy się występując dla wszystkich. Po tak długim okresie bez koncertowania, spotkanie się i robienie tego, co kochamy, jest naprawdę magicznym przeżyciem”.
 
Jade dodaje: „Chciałyśmy transmitować ostatni koncert z trasy, aby wszyscy nasi fani na całym świecie mieli szansę obejrzeć go na żywo i czuć się częścią koncertu razem z nami. To dla nas ważne, aby wspólnie dzielić tę chwilę”.
 
Perrie mówi: „To będzie nasz ostatni występ przez jakiś czas, więc będzie bardzo emocjonalny. Czy będą łzy? Tak! Nie jestem nawet pewna, czy damy radę. Kochamy wszystkich naszych fanów i jesteśmy bardzo wdzięczne za ich wsparcie przez ostatnie 11 lat. Ten koncert jest dla Was”.
To niesamowite wydarzenie, wyprodukowane przez Driift we współpracy z Gold Dust Films, będzie transmitowane na żywo na całym świecie i w czasie rzeczywistym z Londynu o 21 polskiego czasu w sobotę 14 maja. Bilety zapewniają dostęp do transmisji na żywo, a także nieograniczonej liczby powtórek na żądanie, które będą dostępne przez 48 godzin po zakończeniu pokazu na żywo. Fani mogą kupować bilety i dołączać do transmisji lub powtórek na żądanie z dowolnego miejsca na świecie. Bilety w cenie £13 są już dostępne.
 
Little Mix z dumą współpracują z dwiema organizacjami charytatywnymi: Child Poverty Action Group i Choose Love. Nabywcy biletów mają możliwość przekazania darowizny, która zostanie podzielona przez obie organizacje charytatywne, aby wesprzeć ich pracę.
 
Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall i Perrie Edwards są największym żeńskim zespołem na świecie – sprzedały ponad 50 milionów płyt, zebrały ponad 22 milionów słuchaczy Spotify, ponad 3 miliardy wyświetleń na YouTube i 12 miliardów streamów. W 2021 zespół świętował 10 lat Little Mix i wydał album „Between Us”, który do tej pory jest 5. najlepiej sprzedającym się albumem 2022 roku w Wielkiej Brytanii. Album jest celebracją dekady światowych hitów bijącego rekordy popowego zespołu. Rok 2021 okazał się jak dotąd rekordowym dla zespołu. Na początku roku Little Mix (jako pierwsza żeńska grupa w historii) wygrały nagrodę „Best British Group” na 2021 BRIT Awards. W sierpniu Little Mix świętowały 100 tygodni na oficjalnej liście topowych singli w Wielkiej Brytanii – to jedyny taki rekord pośród żeńskich zespołów. Ich utwór „Sweet Melody” stał się ich 5. singlem #1 w UK.
Trending News
Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli siły

Po tygodniach zapowiedzi, zdobywca wielu platyn i nagród, supergwiazda Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli…

Więcej
Chris Brown z nowym albumem „Breezy”

Chris Brown wydał swój wyczekiwany 12. album studyjny „Breezy”. 24-ścieżkowy projekt jest pełen gwiazd i obejmuje gościnne wystąpienia znanych…

Więcej