Newsy

16.07.2021

OLEK ORLIK przedstawia debiutancki solowy singiel „Lepiej”

W teledysku do solowego debiutu lidera grupy Mensky wystąpiły Irena Wielocha oraz DJ Wika – gwiazdy, które udowadniają, że w każdym wieku można czerpać radość z życia.

Aleksander (Olek) Orlik ma 30 lat, jest wokalistą, gitarzystą, autorem tekstów i kompozytorem. Pochodzi z Warszawy. Muzyką fascynuje się od zawsze. Poznaliśmy go jako lidera rockowego zespołu Mensky, ale jako artysta uwielbia eksperymentować ponad gatunkami muzycznymi. W jego piosenkach słychać inspiracje jazzem, folkiem, rockiem i szeroko pojętą muzyką alternatywną. Olek to z charakteru perfekcjonista – wymaga od innych, ale przede wszystkim wymaga od siebie. 

Pierwszy solowy singiel Olka Orlika, „Lepiej” napisany z kompozytorem Tomaszem Wielechowskim, utrzymany jest pozytywnym brzmieniu lat 90. W piosence gościnnie zagrali znani muzycy sesyjni: Marcin Ułanowski, Błażej Chochorowski oraz Arkadiusz Kopera. Teledysk wyprodukował Mindproduction, a wystąpiły w nim m.in. Irena Wielocha, prowadząca na Instagramie niezwykle popularny profil Kobieta Zawsze Młoda, oraz DJ Wika, która zdobyła sławę jako najstarsza DJ-ka w Polsce.
Trending News
Nowe nadmorskie wydarzenie już 19-20 sierpnia!

LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką.  Największa…

Więcej
Roksana Węgiel powróciła z nowym autorskim singlem

Roksana Węgiel zachęca do wyjścia poza ramy.  „Głośniej” to hasło przewrotne. Idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki Roxie, ale jest…

Więcej