Obok tego chłopaka nie da się przejść obojętnie!

Kajetan Wolas o swoich lękach i samoakceptacji w debiutanckim singlu „Co pokaże czas?”

Bohater kampanii Młode Głowy prezentuje emocjonalny i mocny teledysk do piosenki o której mówi cały TikTok! 

Kajetan Wolas – kilka miesięcy temu zdał maturę, a obecnie jego celem jest wydanie płyty oraz… zapisanie się na zajęcia z szycia. Nad swoim debiutanckim materiałem pracuje z Magierą oraz szeregiem topowych producentów i songwriterów – między innymi z Kubą Karasiem, MajLo, Miodem z Jamal czy Patrickiem The Pan.


Dotychczas największą popularność Kajtkowi przyniosły akustyczne covery urbanowych hitów na TikToku. Jego filmy zauważyli między innymi Qry, Bedoes czy Internaziomale.
Nadchodzi moment, w którym autorska muzyka Kajetana wychodzi na pierwszy plan. Kreacje wokalisty z wykorzystaniem fragmentu pierwszego singla – „Co pokaże czas?” – na TikToku zdobyły już ponad 250 tysięcy polubień!

Debiutancki singiel opowiada o przeszłości Kajtka – o jego lękach, problemach, samoakceptacji. Produkcją utworu zajął się legendarny Magiera.

Na chwilę przed premierą singla Kajetan został jednym z bohaterów kampanii edukacyjnej Młode Głowy za którą stoi fundacja Martyny Wojciechowskiej – Unaweza. Młode Głowy to raport dotyczący zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości i sprawczości wśród młodych osób w Polsce w wieku 10-19 lat opracowany na bazie ankiet, które wypełniło aż 180.000 uczniów z całego kraju.

Trending News
Święto Kina w Multikinie

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztowały tylko 12 zł. W repertuarze widzowie znajdą filmy z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe! Sieć kin Multikino zaprasza w najbliższą sobotę do wspólnego celebrowania…

Więcej
Leon Myszkowski — nowy prezenter Top Dance Chart

Telewizja muzyczna Music Box ma zaszczyt ogłosić powrót na antenę tanecznej listy przebojów „Top Dance Chart”. Program poprowadzi Leon Myszkowski, DJ i producent muzyczny, syn piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Leon Myszkowski to postać wielowymiarowa. Jako najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego, Leon od młodych…

Więcej