Obok tego chłopaka nie da się przejść obojętnie!

Kajetan Wolas o swoich lękach i samoakceptacji w debiutanckim singlu „Co pokaże czas?”

Bohater kampanii Młode Głowy prezentuje emocjonalny i mocny teledysk do piosenki o której mówi cały TikTok! 

Kajetan Wolas – kilka miesięcy temu zdał maturę, a obecnie jego celem jest wydanie płyty oraz… zapisanie się na zajęcia z szycia. Nad swoim debiutanckim materiałem pracuje z Magierą oraz szeregiem topowych producentów i songwriterów – między innymi z Kubą Karasiem, MajLo, Miodem z Jamal czy Patrickiem The Pan.


Dotychczas największą popularność Kajtkowi przyniosły akustyczne covery urbanowych hitów na TikToku. Jego filmy zauważyli między innymi Qry, Bedoes czy Internaziomale.
Nadchodzi moment, w którym autorska muzyka Kajetana wychodzi na pierwszy plan. Kreacje wokalisty z wykorzystaniem fragmentu pierwszego singla – „Co pokaże czas?” – na TikToku zdobyły już ponad 250 tysięcy polubień!

Debiutancki singiel opowiada o przeszłości Kajtka – o jego lękach, problemach, samoakceptacji. Produkcją utworu zajął się legendarny Magiera.

Na chwilę przed premierą singla Kajetan został jednym z bohaterów kampanii edukacyjnej Młode Głowy za którą stoi fundacja Martyny Wojciechowskiej – Unaweza. Młode Głowy to raport dotyczący zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości i sprawczości wśród młodych osób w Polsce w wieku 10-19 lat opracowany na bazie ankiet, które wypełniło aż 180.000 uczniów z całego kraju.

Trending News
„Mars Express. Świat, który nadejdzie” w Multikinie

11 lipca o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. „Mars Express. Świat, który nadejdzie”. W niedalekiej przyszłości prywatna detektywka Aline Ruby i pomagający jej android Carlos Rivera zostają wynajęci przez wpływowego…

Więcej
OLIVER TREE z koncertem w Warszawie!

Oliver Tree to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju artysta, który zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje bilety na koncerty w zawrotnym tempie na całym świecie. Każdy jego występ, zapewnia swojej publiczności solidną dawkę humoru, przedstawiając absurdy współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów…

Więcej