Nowe gwiazdy w naszej telewizji! Poznajcie załogę Music Box!

Nigdy wcześniej nie mieliśmy tak wielu prezenterów i prezenterek. Zobaczcie, jakie niespodzianki przygotowaliśmy razem z nimi w tym sezonie:

Krótko przedstawiamy, kogo spotkacie na antenie:

  • Leon Myszkowski, DJ i producent muzyczny, poprowadzi najbardziej roztańczoną listę przebojów pod tytułem „Top Dance Chart”.
  • Tomasz Nakielski, tancerz i choreograf, wraz z Leną Ziembicką, poprowadzi rubrykę tanecznych ćwiczeń ‘Fiku-Miku’ w programie ‘Budzik’, wprowadzając Was w dobry nastrój.
  • Ramona Rey, piosenkarka, poprowadzi program poświęcony polskiej muzyce pod tytułem „Polish Muzyka”.
  • Paweł Tworek, dziennikarz i kinoznawca, przedstawi najciekawsze premiery kinowe.
  • Monika Maszkiewicz, dziennikarka specjalizująca się w tematyce gwiazd i wydarzeń polskiego show-biznesu, z przyjemnością podzieli się swoją wiedzą z Wami.
  • Karin Soiref, znana również jako Kerria, gibraltarska piosenkarka mieszkająca w Warszawie, przeprowadzi wywiady z zagranicznymi artystami muzycznymi, aby opowiedzieć o tym, co dzieje się w ich życiu.
  • Natalia Capelik-Muianga, piosenkarka znana z takich programów jak „Mam talent” oraz „The Voice of Poland”, poprowadzi nowy program „Wyjątkowa trójka”. Premiera już niebawem.
Przypominamy również, że w Music Box trwa specjalne wydanie projektu „Moja playlista”. W tym sezonie swoje ulubione teledyski prezentują Wam gwiazdy, takie jak na przykład Viki Gabor, Natalia Nykiel, Alle Farben, Blanka i wiele innych.
Trending News
Debiutancki album „MT” Tribbsa już dostępny!

Na albumie znalazły się znane już mega hity, a także nowe produkcje i ciekawe featuringi. Prawdopodobnie znacie już tego niebieskowłosego DJ-a / producenta z jego szalonych reworków klasyków, takich jak „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy platynowego singla „Krakowski Spleen”. Ale sięgając nieco głębiej, znajdziecie…

Więcej
P!NK wydaje rozszerzoną wersję dziewiątego albumu

Gotowi na „TRUSTFALL – Tour Deluxe Edition”? Uznana piosenkarka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu powraca! Rozszerzona wersja albumu „TRUSTFALL” zawiera sześć nagrań z bijącej rekordy trasy Summer Carnival Stadium Tour 2023, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów. Na płycie znalazły się m.in….

Więcej