NEL zaczyna rok hipnotyzującym singlem „Niebieska Noc”

NEL zaczyna rok hipnotyzującym singlem „Niebieska Noc”

Niebieska Noc jest metaforą, odnoszącą się do niebieskich oczu. Niebieskie oczy przedstawione są w utworze jako obiekt westchnień, który jednocześnie uzależnia i onieśmiela. Narracja utworu dosłownie od pierwszej zwrotki opowiada historię kochanków, ich uczuć, narastające pragnienie pogłębiane spojrzeniami. Brzmienie osadzone jest we współczesnym stylu pop z narastającymi motywami gitarowymi. Utwór powstał początkowo w spokojnym muzycznym tonie z wykorzystaniem pianina, ale szybko został zaadoptowany przez duet producencki Kofeina Music na gitarowy, taneczny klimat. 

W najbliższym kwartale ukaże się debiutancka EP-ka NEL. 

– Tworzę muzykę, aranżując wstępnie zarys utworu i potem prezentuję jego finalną wersję producentom z którymi rozpoczynam dalszą pracę w studio. Tworzenie muzyki jest moją życiową pasją, którą chciałabym kontynuować już do końca życia. Czerpię sporo satysfakcji także z pracy nad muzyką dla innych artystów, czuję się dzięki temu spełniona. – dodaje artystka.

Największymi życiowymi pasjami Nel – oprócz muzyki, od zawsze były taniec, film oraz podróże. Nel możecie kojarzyć z RADAR Polska i z koncertów Jack Daniels Make It Count Tour. 

Nowy teledysk do piosenki „Niebieska Noc” juz możesz zobaczyć na antenie Music Box Polska. 

Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej