Newsy

09.08.2022

Muzyczny powrót Britney Spears w duecie z Eltonem Johnem

Nową wersją wielkiego hitu “Tiny Dancer” z 1972 roku Britney Spears planuje swój muzyczny powrót. 

Anonimowe źródło podało, że „Britney była w studiu w Beverly Hills w zeszłym tygodniu z Eltonem na supertajnej sesji nagraniowej nadzorowanej przez producenta Andrew Watta”.

Tymczasem podczas niedawnego wywiadu z Paulem Voor Je Neus, Paris Hilton, która jest długoletnią przyjaciółką Spears, potwierdziła, że plotki są prawdziwe. „To będzie kultowe” – powiedziała Hilton o nadchodzącym utworze Johna i Spears. „Właśnie usłyszałam to kilka dni temu na Ibizie i jest… to szaleństwo”.

Tymczasem w poniedziałek Elton John za pośrednictwem swoich social mediów potwierdził nie tylko współpracę z księżniczką popu, ale także okładkę i tytuł singla – “Hold Me Closer”. 

Maestro Elton John wydał album pełen głośnych duetów „The Lockdown Sessions” z 2021 roku, wśród zaproszonych do współpracy artystów nie zabrakło takich gwiazd, jak Dua Lipa, Miley Cyrus i Stevie Nicks.

Z kolei dziewiąty i najnowszy album Spears, „Glory”, ukazał się w 2016 roku. Nowy utwór będzie zapowiedzią zbliżającego się wydawnictwa Britney Spears, nad którym artystka pracuje już w studio nagraniowym. 

Trending News
Poznajcie Blankę i jej “SOLO”

Blanka debiutuje, proponując nieszablonową piosenkę o miłości  Lat 23, pół-Polka pół-Bułgarka. Jej przygoda z muzyką zaczęła się w Szczecinie,…

Więcej
Viki Gabor wcieliła się w rolę “Barbie”

Efekt metamorfozy wokalistki można zobaczyć w najnowszym teledysku do singla „Barbie” Viki nie przestaje zaskakiwać zarówno muzycznie, jak i…

Więcej