Music Box Party – Andrzejki 2021 w FHouse Warsaw!

Spędź wieczór pełen magii ze wspaniałymi gwiazdami i w niesamowitej atmosferze!

Music Box Polska oraz FHouse Warsaw zapraszają na niezapomniany wieczór w gronie wyjątkowych gwiazd sceny muzycznej. Music Box Party – Andrzejki 2021 w klubie FHouse Warsaw, z pewnością zgromadzą fanów doskonałej zabawy i wyjątkowych brzmień. Na scenie pojawią się: bryska, Kerria, Jula, Daria, Carla Fernandes, Amelia Andryszczyk, Audiosoulz, Karolina Stanisławczyk, Blanka, Tribbs i Filip Lato.

W role prowadzących tego wieczoru wcielą się: Amelia Andryszczyk i Filip Lato.

O dobry nastrój zadba także DJ MAC.

Świętowanie tegorocznych Andrzejek będzie okazją do wspólnej zabawy podczas pierwszego wydarzenia z cyklu Music Box Party, organizowanego przez telewizję Music Box Polska przy współpracy z klubem FHouse Warsaw.

To, co jest pewne bez lania wosku i wróżenia z fusów, to gwarancja najlepszej muzyki w Music Box w jakości full HD przez 24 godziny na dobę i nie inaczej będzie w wieczór, 25 listopada.

W sprawach związanych z pasmami muzycznymi Music Box nie rzuca monetą. Przepis na unikalny eliksir, to garść znakomitych światowych hitów, łyżka polskich przebojów i szczypta wschodnich kawałków. Tak też będzie podczas Music Box Party – Andrzejki 2021 w FHouse Warsaw!

Uwaga!
Mając na uwadze dobro naszych Gości i narastającą, trudną sytuację pandemiczną w kraju, związaną ze wzrostem zachorowań na Covid-19, uprzejmie prosimy, by Goście przybywający na Music Box Party – Andrzejki 2021, oprócz zakupionego biletu / zaproszenia, wypełnili oświadczenie o stanie zdrowia, okazali przy wejściu paszport covidowy lub negatywny (ujemny) wynik testu RT-PCR (wykonany w ciągu ostatnich 72 godzin). Decyzję o takiej konieczności podjęliśmy wspólnie z partnerem organizowanego przez nas wydarzenia – FHouse Warsaw.
 
Decyzja podjęta w związku z działaniami profilaktycznymi wynikającymi z zagrożeniem SARS- CoV- 2, na podstawie Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.
 

25 listopada 2021 r., godzina 21:00. Wejście od godziny 20:30.

Miejsce: FHouse Warsaw, ul. Foksal 19, Warszawa.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dostępne są bilety w cenie 40,00 PLN, w kasie klubu i na bilety.fhousewarsaw.com

Rezerwacje i informacje: kontakt@fhousewarsaw.pl

 

 

 

 

 

Trending News
Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na…

Więcej
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Transformers: Przebudzenie Bestii”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca – „Transformers: Przebudzenie Bestii”. Produkcja wejdzie do kin 9 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Akcja filmu „Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w…

Więcej