Newsy

19.08.2021

Music Box Polska na satelicie HotBird i w CANAL+!

Music Box Polska już od 1 września dostępny dla abonentów platformy CANAL+ na pozycji 209.

Dołączenie kanału do pakietu telewizji satelitarnej CANAL+ jest kolejnym krokiem w zakresie dalszego poszerzenia dystrybucji Music Box Polska, po wejściu na satelitę Eutelsat (Hot Bird). Oferta stacji Music Box Polska, emitującej najlepszą muzykę w jakości Full HD przez 24 godziny na dobę, będzie dostępna dla abonentów CANAL+ na pozycji numer 209.

Music Box Polska jest obecnie jedynym kanałem telewizji muzycznej dostępnym na satelicie, emitującym unikalne połączenie aktualnych hitów i premierowych teledysków, najciekawszych klipów zza wschodniej granicy oraz poddanych cyfryzacji teledysków z lat 1990-2000. Na widzów kanału czekają ponadto wiadomości ze świata muzyki, mody i kina, wywiady z celebrytami, plotki z show-biznesu, audycje rozrywkowe oraz zachwycający prezenterzy. Wyselekcjonowane jakościowo klipy najlepszych wykonawców muzyki popularnej i alternatywnej oraz debiutanci. Ponadto niespotykani nigdzie indziej wykonawcy z rynku rosyjskojęzycznego. Rozrywka w najczystszej postaci 24/7. 

Music Box Polska należy do Music Box Group – holdingu z siedzibą w Warszawie, który prowadzi działalność w Polsce, Rosji, Gibraltarze, Izraelu i na Ukrainie. Nasze kanały łącznie mają zasięg około 90 milionów odbiorców na całym świecie. Marka „Music Box” ma już prawie 40 lat!

Parametry satelitarne sygnału:

 

Satelita Eutelsat (HotBird): 13°E

10.834 GHz

polaryzacja: SR: 27.5 Ms, FEC: 3/4.

Trending News
Nowe nadmorskie wydarzenie już 19-20 sierpnia!

LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką.  Największa…

Więcej
Roksana Węgiel powróciła z nowym autorskim singlem

Roksana Węgiel zachęca do wyjścia poza ramy.  „Głośniej” to hasło przewrotne. Idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki Roxie, ale jest…

Więcej