Newsy

19.08.2021

Music Box Polska na satelicie HotBird i w CANAL+!

Music Box Polska już od 1 września dostępny dla abonentów platformy CANAL+ na pozycji 209.

Dołączenie kanału do pakietu telewizji satelitarnej CANAL+ jest kolejnym krokiem w zakresie dalszego poszerzenia dystrybucji Music Box Polska, po wejściu na satelitę Eutelsat (Hot Bird). Oferta stacji Music Box Polska, emitującej najlepszą muzykę w jakości Full HD przez 24 godziny na dobę, będzie dostępna dla abonentów CANAL+ na pozycji numer 209.

Music Box Polska jest obecnie jedynym kanałem telewizji muzycznej dostępnym na satelicie, emitującym unikalne połączenie aktualnych hitów i premierowych teledysków, najciekawszych klipów zza wschodniej granicy oraz poddanych cyfryzacji teledysków z lat 1990-2000. Na widzów kanału czekają ponadto wiadomości ze świata muzyki, mody i kina, wywiady z celebrytami, plotki z show-biznesu, audycje rozrywkowe oraz zachwycający prezenterzy. Wyselekcjonowane jakościowo klipy najlepszych wykonawców muzyki popularnej i alternatywnej oraz debiutanci. Ponadto niespotykani nigdzie indziej wykonawcy z rynku rosyjskojęzycznego. Rozrywka w najczystszej postaci 24/7. 

Music Box Polska należy do Music Box Group – holdingu z siedzibą w Warszawie, który prowadzi działalność w Polsce, Rosji, Gibraltarze, Izraelu i na Ukrainie. Nasze kanały łącznie mają zasięg około 90 milionów odbiorców na całym świecie. Marka „Music Box” ma już prawie 40 lat!

Parametry satelitarne sygnału:

 

Satelita Eutelsat (HotBird): 13°E

10.834 GHz

polaryzacja: SR: 27.5 Ms, FEC: 3/4.

Trending News
Z TikToka prosto do branży muzycznej

Połączenie brzmienia artysty z chwytliwą melodią tworzy ponadczasowy indie-popowy hit. „LAst dAy oN EaRTh” nadchodzi po przełomowym 2021 roku…

Więcej
Wspomnienia nieudanego związku Johna K

Rozpoczynając 2022 rok z przytupem, piosenkarz i autor tekstów John K prezentuje nowy singiel wraz z teledyskiem zatytułowany “A…

Więcej