Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na horror „Pięć koszmarnych nocy”!

Już dziś kupisz bilety do Multikina na film „Pięć koszmarnych nocy”! Horror wejdzie do kin 27 października! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na  www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Pięć koszmarnych nocy” to historia stróża nocnego, który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear&Pizza. Już pierwszej nocy, zdaje sobie sprawę, że praca u Freddiego nie będzie taka łatwa.
W filmie występują: Josh Hutcherson („Igrzyska śmierci”), Elizabeth Lail (serial „Ty”), Piper Rubio, Kat Conner Sterling oraz Mary Stuart Masterson i Matthew Lillard. Producentem filmu „Pięć koszmarnych nocy” jest studio Blumhouse odpowiedzialne za takie tytuły jak: „M3GAN”, „Czarny telefon” i „Niewidzialny człowiek”. Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy premierowe od 27 do 29 października. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.

 

 

Trending News
Debiutancki album „MT” Tribbsa już dostępny!

Na albumie znalazły się znane już mega hity, a także nowe produkcje i ciekawe featuringi. Prawdopodobnie znacie już tego niebieskowłosego DJ-a / producenta z jego szalonych reworków klasyków, takich jak „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy platynowego singla „Krakowski Spleen”. Ale sięgając nieco głębiej, znajdziecie…

Więcej
P!NK wydaje rozszerzoną wersję dziewiątego albumu

Gotowi na „TRUSTFALL – Tour Deluxe Edition”? Uznana piosenkarka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu powraca! Rozszerzona wersja albumu „TRUSTFALL” zawiera sześć nagrań z bijącej rekordy trasy Summer Carnival Stadium Tour 2023, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów. Na płycie znalazły się m.in….

Więcej