Newsy

20.07.2021

Mabel w kolejnej odsłonie „Pokémon 25: The Album’ Compilation”

Mabel śpiewa dla Pokémonów. Utwór promuje składankę „Pokémon 25: The Album’ Compilation”, która ukaże się jesienią 2021. Artyści, którzy świętują 25. urodziny Pokémonów to między innymi Katy Perry, Post Malone i J Balvin.

Chwytliwy bit, letni klimat i celebracja przyjaźni – utwór Mabel „Take It Home” nagrany z okazji obchodów 25-lecia Pokémonów to świetna propozycja na lato. Za produkcję odpowiadają Tommy Brown (Kanye West, Ariana Grande) i Mr. Franks (Ariana Grande, Justin Bieber). W klipie Mabel próbuje zrelaksować się w hotelu po ciężkim dniu. Przerzucając kanały w telewizji, trafia na Pokémony. Artystka zasypia i przenosi się do magicznego świata… Gościnnie w klipie wyreżyserowanym przez Sophię Ray (Ella Eyre, Little Mix, Amber Mark), nagranym w kultowym hotelu Savoy w Londyne, nie mogło zabraknąć Pikachu.

– “Jestem fanką Pokémonów od lat, więc gdy tylko pojawiła się propozycja udziału w obchodach 25-lecia serii, zgodziłam się od razu. Praca z Pikachu i moim ulubionym Jigglypuff była prawdziwym zaszczytem. Mam nadzieję, że fanom spodoba się ta piosenka!” – wyznaje Artystka. 
 
Wcześniej w ramach obchodów urodzin kultowej serii, ukazały się utwory „Electric” Katy Perry, „Only Wanna Be With You” Post Malone’a oraz singiel J Balvina.
Mabel króluje obecnie na listach przebojów za sprawą najnowszego hitu „Let Them Know”. Utwór zapowiada album artystki, który ukaże się jesienią tego roku.
Trending News
Nowe nadmorskie wydarzenie już 19-20 sierpnia!

LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką.  Największa…

Więcej
Roksana Węgiel powróciła z nowym autorskim singlem

Roksana Węgiel zachęca do wyjścia poza ramy.  „Głośniej” to hasło przewrotne. Idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki Roxie, ale jest…

Więcej