Newsy

17.06.2022

Love Out Loud! Pride Week w Music Box

Już od 20 do 26 czerwca odbędzie się kolejna edycja Pride Week w Music Box Polska, w tym roku pod hasłem „Love Out Loud”! 

Wyraź głośno swoją miłość i bądź z nami przez cały tydzień – wyjątkowo pozytywna atmosfera, specjalne playlisty i programy, które obejrzysz tylko w Music Box.

Gdzie oglądać?

  • CANAL+: #209
  • UPC: #723 Horizon / #798 Mediabox
  • Orange: #687
  • VECTRA: #619
  • Multimedia: #204
  • INEA: #726
  • TOYA: #741 
  • TVK Chopin: #622

Znajdziesz nas także u wielu innych operatorów, na WP Pilot oraz
na satelicie Eutelsat (HotBird): 13°E,10.834 GHz, polaryzacja: V-pionowa, SR: 27.5 Ms, FEC: ¾.

 

Spędź tydzień w towarzystwie gwiazd wspierających społeczność LGBTQ+, takich jak Madonna, Lady Gaga, Elton John, Ricky Martin, Years&Years, David Bowie, Queen, Arek Kłusowski, Reni Jusis, Ralph Kamiński, Michał Szpak i wielu innych. Obiecujemy, że na antenie nie zabraknie radości i frajdy!

Specjalnie z okazji Pride Week przygotowaliśmy:

50 BEST PRIDE SONGS / czwartek o 19:00,  niedziela o 13:00 
– zestaw 50 najlepszych teledysków o tematyce LGBTQ+.

50 best pride songs

 

DRIVE ‘N DRAG SHOW /piątek o 21:45, sobota o 10:00, niedziela o 21:00 
– spektakularny koncert wielobarwnych i czasami prowokujących wykonawców drag queen, znanych z występów w kultowym amerykańskim reality show RuPaul’s Drag Race. Nie przegap unikalnej okazji, by zobaczyć to na swoim ekranie!

No i oczywiście, aby okazać nasze wsparcie dla całej społeczności LGBTQ+, nasze logo już drugi rok z kolei zmieni kolor i rozbłyśnie w tęczowych barwach. Ponadto, nasi widzowie będą dosłownie zarzucani dodatkowymi atrakcjami w trakcie całego tygodnia!

Śledź naszą stronę internetową i social media, żeby być na bieżąco!

Pride Week w Music Box powstaje przy współpracy: Stowarzyszenia Lambda Warszawa, Grupy Stonewall, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, Wild Grass – producenta napoju Rainbow, sklepu LGBT Unipride.pl, sieci klubów HAH, magazynu LGBTQIA Replika oraz portalu LGBT+ Queer.pl.

Trending News
Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli siły

Po tygodniach zapowiedzi, zdobywca wielu platyn i nagród, supergwiazda Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli…

Więcej
Chris Brown z nowym albumem „Breezy”

Chris Brown wydał swój wyczekiwany 12. album studyjny „Breezy”. 24-ścieżkowy projekt jest pełen gwiazd i obejmuje gościnne wystąpienia znanych…

Więcej