Królowa popu KYLIE prezentuje utwór PADAM PADAM i zapowiada nowy album!

Powrót Kylie do tworzenia muzyki jest zawsze radosnym i uroczystym wydar-zeniem. Nie inaczej dziś, gdy ukazuje się jej szalenie chwytliwy, nowy singiel „Pa-dam Padam”. 

Piosenka wyprodukowana przez Lostboy’a (Griff, Anne-Marie, Tiesto) zawiera w sobie wszystko, za co kochamy tę ikoniczną artystkę. Od euforycznych wokali po absurdalnie chwytliwy refren i podnoszący tętno beat elektronicznej perkusji – to natychmiastowy klasyk Kylie.

Teledysk nakręcony w Los Angeles i wyreżyserowany przez Sophie Muller ukazuje niesamowitą Kylie odzianą od stóp do głów w czerwień w otoczeniu tancerzy.

22 września ukaże się nowy, w pełni premierowy, studyjny album Kylie, „Tension”, zawierający ekstatyczne, pełne mocy taneczne hity i przebojowe piosenki pop.

Sama Kylie mówi o „Tension”, tak:

„Pracę nad tym albumem rozpoczęłam z otwartym umysłem i czystą kartką. W przeciwieństwie do moich dwóch ostatnich płyt nie miałam żadnego motywu wiodącego. Chodziło wyłącznie o odnalezienie emocji lub nastroju chwili i jak naj-lepsze przysłużenie się piosence. Chciałam, aby każda z nich miała własną indywid-ualność, chciałam zanurzyć się w wolności tworzenia. Powiedziałbym, że nowa pły-ta to połączenie osobistych refleksji, klubowego pulsu i melancholijnego haju”.

Nad płytą Kylie współpracowała z wieloma producentami, a siedem utworów zos-tało wyprodukowanych i napisanych wspólnie z jej długoletnimi współpracowni-kami – Biffem Stannardem i Duckiem Blackwellem. Omawiając proces nagrywania, Kylie mówi:

„Uwielbiałem być w studiu z moimi współpracownikami, ale mogłem też pracować nagrywając na odległość, do czego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Z mojego mobilnego studia korzystałam nieustająco przez półtora roku! Ten album to połączenie piosenek, które sama napisałem i takich, które naprawdę do mnie przemówiły. Tworzenie płyty pomogło mi się odnaleźć w trudnych czasach i cieszyć się teraźniejszością. Mam nadzieję, że będzie towarzyszyć słuchaczom w ich własnych podróżach i stanie się częścią ich życia.”

Błyskotliwa kariera Kylie przyniosła jej oszałamiającą sprzedaż ponad 80 milionów płyt na całym świecie, 5 miliardów odtworzeń w sieci i 8 albumów nr 1 w Wielkiej Brytanii. Kylie jest jedyną artystką, której albumy przez pięć kolejnych dekad trafiały na szczyt brytyjskiej listy przebojów.

Trending News
Święto Kina w Multikinie

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztowały tylko 12 zł. W repertuarze widzowie znajdą filmy z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe! Sieć kin Multikino zaprasza w najbliższą sobotę do wspólnego celebrowania…

Więcej
Leon Myszkowski — nowy prezenter Top Dance Chart

Telewizja muzyczna Music Box ma zaszczyt ogłosić powrót na antenę tanecznej listy przebojów „Top Dance Chart”. Program poprowadzi Leon Myszkowski, DJ i producent muzyczny, syn piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Leon Myszkowski to postać wielowymiarowa. Jako najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego, Leon od młodych…

Więcej