K-POP Mania: Nowy program w telewizji Music Box

Telewizja Music Box ma kolejną nowość na antenie: 16 maja pojawi się nowy program „K-POP Mania”, który poprowadzi piosenkarka Marie, niekwestionowana ekspertka w dziedzinie K-popu.

Ten ekscytujący program to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tego nurtu muzycznego. Jego fani będą mieli okazję zanurzyć się w dynamicznym świecie największych hitów i ponadczasowych klasyków k-popu.

Prowadząca program Marie to popularna w świecie muzyce pop artystka, mające na swoim koncie muzycznym wiele ciekawych produkcji, często wywodzących się z nurtu k-popu. W „K-Pop Mania” opowie nie tylko o każdym prezentowanym klipie, ale także przybliży tło kulturalne i artystyczne, które stoi za każdym z utworów. Widzowie będą mogli zobaczyć takie ikony jak BTS, BLACKPINK, EXO, oraz nowe gwiazdy, które zaczynają zdobywać serca fanów na całym świecie.

Zapraszamy do oglądania programu w czwartki o 19:00, w niedzieli o 10:00, a także we wtorki o 11:00. Nie przegapcie tej wyjątkowej muzycznej przygody!

Trending News
NMF: Maraton Horrorów w Multikinie

Rozpocznij letni sezon MARATONEM HORRORÓW. Już 31 maja zapraszamy na bezsenną noc pełną strachu do Multikina! W repertuarze: PUCHATEK: KREW I MIÓD 2, STRANGERS, NIEPOKALANA, UROJENIE. Zapraszamy wszystkich fanów kina grozy i jump scare’ów. Start: 31 maja, godzina 22:00. Zobacz premierowo drugą cześć slashera o…

Więcej
Filip Lato gwiazdą 7. edycji Music Box Acoustic!

W najbliższą niedzielę, 19 maja, o godzinie 18:00, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki do warszawskiej Food Town w Fabryce Norblina. Gwiazda wieczoru: Filip Lato Na scenie Gimlet wystąpi Filip Lato, który w 2016 roku wziął udział w muzycznym show telewizyjnym „The Voice of Poland”, zasilając…

Więcej