Newsy

08.06.2021

Justin Bieber, Snoop Dogg, Usher i Ludacris w remiksie „Peaches”

Justin Bieber przedstawia nową wersję „Peaches”, w której gościnnie pojawiają się znane i lubiane nazwiska – Snoop Dogg, Usher oraz Ludacris.

Justin Bieber udostępnił remiks „Peaches” tuż po występie na ceremonii 2021 Juno Awards. Artysta otrzymał tam statuetkę w kategorii Popowy album roku za „Changes” (2020). Chwilę wcześniej Bieber, Snoop i Usher zapowiedzieli gwiazdorski remiks w krótkiej wymianie wpisów na Twitterze. Snoop zagadał, podobnie jak w tekście piosenki, „Where u been”, a Justin odniósł się do pytania kolejnym pytaniem, czy jego współpracownicy są dziś w pobliżu.

„Peaches”, singiel promujący najnowszy album Biebera zatytułowany „Justice”, zadebiutował na szczycie Hot 100 w marcu i zapewnił pierwsze numery jeden w karierze Daniela Caesara i Giveona. „Justice” rozpoczęło swoją obecność na listach sprzedaży od pierwszego miejsca Billboard 200, a w premierowym tygodniu w samych Stanach sprzedano 154 tys. egzemplarze albumu.

Trending News
Regulamin konkursu “Wygraj klapki marki KUBOTA”

REGULAMIN KONKURSU „WYGRAJ KLAPKI MARKI KUBOTA”   Postanowienia ogólne.   Konkurs „WYGRAJ KLAPKI MARKI KUBOTA” (zwany dalej “Konkursem”), jest…

Więcej
Mabel w nowym singlu “Let Them Now”

Artystka zaprezentowała nowe wcielenie w singlu “Let Them Know” Mabel ma na koncie BRIT Award w kategorii Najlepsza artystka…

Więcej