Jerry Heil i Ochman w przejmującej balladzie

Artyści po raz pierwszy wykonali utwór „BRONIA” podczas koncertu charytatywnego „Stay Together – Nie Bądź Obojętny”

Minął rok od rosyjskiego ataku militarnego na Ukrainę. Od pierwszego dnia inwazji Polacy stali się olbrzymim wsparciem dla swoich wschodnich sąsiadów. Utwór „BRONIA” został stworzony, aby uchwycić solidarność naszych narodów. Muzyka jest kolejnym językiem, który łączy serca Polaków i Ukraińców. W singlu padają słowa „twoje ramiona są moją bronią”, które odzwierciedlają wdzięczność za pomoc i wsparcie jakiego Polacy udzielili ofiarom rosyjskiej agresji militarnej.

To nie pierwsza współpraca Ochmana z ukraińskimi artystami. Pod koniec stycznia muzyk udostępnił singiel „Cry For You” nagrany wspólnie ze zwycięzcami zeszłorocznej Eurowizji, Kalush Orchestra.
Ostatnie wydawnictwo Krystiana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu (maj 2022). Obecnie artysta pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej