Jerry Heil i Ochman w przejmującej balladzie

Artyści po raz pierwszy wykonali utwór „BRONIA” podczas koncertu charytatywnego „Stay Together – Nie Bądź Obojętny”

Minął rok od rosyjskiego ataku militarnego na Ukrainę. Od pierwszego dnia inwazji Polacy stali się olbrzymim wsparciem dla swoich wschodnich sąsiadów. Utwór „BRONIA” został stworzony, aby uchwycić solidarność naszych narodów. Muzyka jest kolejnym językiem, który łączy serca Polaków i Ukraińców. W singlu padają słowa „twoje ramiona są moją bronią”, które odzwierciedlają wdzięczność za pomoc i wsparcie jakiego Polacy udzielili ofiarom rosyjskiej agresji militarnej.

To nie pierwsza współpraca Ochmana z ukraińskimi artystami. Pod koniec stycznia muzyk udostępnił singiel „Cry For You” nagrany wspólnie ze zwycięzcami zeszłorocznej Eurowizji, Kalush Orchestra.
Ostatnie wydawnictwo Krystiana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu (maj 2022). Obecnie artysta pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Trending News
Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na…

Więcej
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Transformers: Przebudzenie Bestii”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca – „Transformers: Przebudzenie Bestii”. Produkcja wejdzie do kin 9 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Akcja filmu „Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w…

Więcej