Hit „Solo” weźmie udział w krajowych eliminacjach konkursu Eurowizji

Hit „Solo” weźmie udział w krajowych eliminacjach do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Koncert „Tu bije serce Europy – Wybieramy hit na Eurowizję!” odbędzie się już 26 lutego.

Solo” jest przebojem polskich rozgłośni i od 13 tygodni utrzymuje się na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w Polsce. 

Wideo do utworu zostało obejrzane ponad 9mln razy i jest aktualnie jednym z najpopularniejszych teledysków w Polsce.
Sukces singla wykracza także poza granice Polski. Utwór jest prezentowany przez radia m.in. na Litwie, Wegrzech, w Bułgarii, Estonii, Grecji, Słowenii, Ukrainie.

Solo to piosenka o miłości, która okazała się zwykłą “ściemą”. Łatwo stracić dla kogoś głowę, ale kiedy nagle okazuje się, że druga połówka nami pogrywa, optyka zmienia się o 180 stopni. Trzeba umieć powiedzieć dość. Zrozumieć, że lepiej jest nam…SOLO, bo sami siebie nie rozczarujemy” – Blanka o utworze.

Blanka to młoda, obiecująca i ambitna Artystka na polskiej scenie muzycznej. Już w wieku 14 lat napisała swoją pierwsza piosenkę i zrozumiała, co jest jej drogą w życiu. Zdolności muzyczne, taniec oraz język angielski rozwijała podczas pobytu w USA. Tam też występowała śpiewając z gitarą na sesjach Open Mic w różnych restauracjach i pubach w Los Angeles i Nowym Jorku, m. in w klubie The Bitter End, gdzie zaczynała także Lady Gaga. Po powrocie do kraju kontynuowała realizację swoich muzycznych marzeń. 
Latem zeszłego roku Artystka podpisała kontrakt z wytwórnią muzycznąWarner Music Poland.  

Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej