Newsy

20.05.2022

Harry Styles z długo wyczekiwanym albumem

Harry uczci premierę albumu dwoma wyjątkowymi występami „One Night Only” w Nowym Jorku (20 maja) i Londynie (24 maja).

Dzisiejsze show na arenie UBS w Belmont Park będzie transmitowane na żywo wyłącznie dla subskrybentów Apple Music w 167 krajach. To pierwsza taka okazja, aby usłyszeć wszystkie z utwory z nowej płyty. Transmisja „Apple Music Live: Harry Styles” rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę o 03:00 polskiego czasu. Powtórka już w piątek 26 maja o 17:00.

Harry niedawno spotkał się z Zanem Lowem z Apple Music, aby przeprowadzić obszerną rozmowę na temat tworzenia „Harry’s House”. Wywiad jest już dostępny do obejrzenia na kanale artysty.

Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów. Jego ostatni singiel „As It Was”, który znalazł się na szczycie list przebojów, był najczęściej streamowanym pierwszego dnia singlem w tym roku.

Już za niecałe dwa miesiące, 18 lipca, Harry wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie w ramach wyprzedanej trasy „Love On Tour”.

Lista utworów „Harry’s House”:
1. Music For a Sushi Restaurant
2. Late Night Talking
3. Grapejuice
4. As It Was
5. Daylight
6. Little Freak
7. Matilda
8. Cinema
9. Daydreaming
10. Keep Driving
11. Satellite
12. Boyfriends
13. Love Of My Life

Trending News
Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli siły

Po tygodniach zapowiedzi, zdobywca wielu platyn i nagród, supergwiazda Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli…

Więcej
Chris Brown z nowym albumem „Breezy”

Chris Brown wydał swój wyczekiwany 12. album studyjny „Breezy”. 24-ścieżkowy projekt jest pełen gwiazd i obejmuje gościnne wystąpienia znanych…

Więcej